Skocz do zawartości
nasu

Rozgrzewka - czas trwania

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

 

 

Jestem jak najbardziej za rozgrzewką na serwerze .

 

Skróciłbym jedynie jej czas do 30 sekund.

 

 

 

Myślę że w ciągu tych 30 sekund wszyscy gracze zdążą wejść na serwer nawer robiąc reconnect.

 

 

 

Bieganie na rozgrzewce jest spoko, tylko po pod koniec mam wrażenie że wszyscy już czekają aż się skończy i zacznie docelowa rozgrywka.

 

Każdy patrzy na fioletowe odliczanie czasu żeby przełączyć jeszcze broń na pistolet i wycelować w głowę :-)

 

 

 

Czekam na Wasze opinie.

 

 

 

Pozdrawiam,

 

nasu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powitać,

 

 

 

według mnie rozgrzewka w ogóle nie spełnia żadnej funkcji... osoby, które tak były za jej wprowadzeniem rzadziej bywają na serwerze (nie piję nynuś do Ciebie, choć przechylam szkło ;d).

 

 

 

Jak najbardziej jestem za skróceniem jej trwania... a najlepiej do sekund trzech - żeby peta skiepować, dopić piwo, pogłaskać kotka, powiedzieć mamie, że się ją kocha lub polizać paprotkę. Można też się przyjrzeć nożykowi i machnąć nim w powietrzu 3 razy na rozgrzewkę ; w każdej sekundzie po razie - by nie przesadzić!

 

 

 

Z racji tego, że dużo osób już wie jak wygląda ta rozgrzewka może najlepiej zrobić vote do końca października z trzema opcjami: zostawiamy, skracamy , usuwamy , HĘ? :>

 

 

 

Wasz Ukochany...

 

 

 

z.r.a.z.!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siemanko.

 

 

 

Ja zaproponowałbym jeszcze coś innego. Może zamiast skracania bądź usuwania jej, wprowadzić, żeby gracze tego samego teamu się przenikali?

 

Sprawi to, że nikt nikogo nie będzie blokował, a rozgrzewka stanie się jeszcze bardziej przyjemniejsza ;)

 

 

 

@nynek :pijacy:

 

 

 

Wasz denerwujący...

 

 

 

@nynek! ^ ^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@nynek Twój pomysł nie jest dobry, gracze nie mają problem z blokowaniem w czasie rozgrzewki tylko po prostu ona jest za długa. Pomysł @nasu jest dobry, lecz tak jak mówi to najlepiej zrobić głosowanie z tym, że niech ta rozgrzewka zostanie. Głosowanie niech dotyczy czasu jej skrócenia. Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Bieganie na rozgrzewce jest spoko, tylko po pod koniec mam wrażenie że wszyscy już czekają aż się skończy i zacznie docelowa rozgrywka.

 

Każdy patrzy na fioletowe odliczanie czasu żeby przełączyć jeszcze broń na pistolet i wycelować w głowę :-)

 

 

Jak najbardziej też to zauważyłam. :)

 

 

 

 

 

I co ja mam z Wami Kochani zrobić?

 

Tak na prawdę z tego, co czytam - każdy chce co innego... ^^

 

@nasu - skrócenie do 30 sekund

 

- najbardziej byłby za usunięciem całej rozgrzewki (wiem coś o tym Panie Z. :D)

 

@nynek - włączenie przenikania

 

@logiś - zrobienie głosowania

 

 

 

Masakra. Jakby nie było to i tak nie da Wam się dogodzić wszystkim niestety... :(:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...