Skocz do zawartości
dziag

podanie trust

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:trust

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): brak

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 1  ( ale mam już wykupiony kurs ;)  )

Staż w CS-sie: 2 lata

Steam / NonSteam: Steam 

Dlaczego Ty: sporo czasu spędzam na serwerze, właściwie całe dwa lata gram tylko na nim,nie mam większego problemu z odróżnieniem dobrego gracza od czitera .  Staram się zgłaszać jeśli zobaczę grającego nieczysto. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  3-4 godziny

Kontakt: Steam  i forum

 

Link do GameTracker'a:   http://www.gametracker.com/player/trust/80.72.43.106:27032/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

TAK, da się z Tobą dogadać, steam, wiek, mikro :)

 

 

Mikro? Pierwsze słyszę, że gracz go posiada. :)

 

 

 

Ale okej, przejdźmy do rzeczy.

 

Nie będę w tym wypadku dłużej czekać, ponieważ szczerze powiedziawszy sama namówiłam go do podania.

 

 

 

@dziag bardzo często siedzi na serwerze, co jest ogromnym plusem. Pamiętam go jeszcze za czasów, gdy grał na nicku, na którym jest zarejestrowany na forum. Nigdy nie stwarzał problemów, nigdy nie był wulgarny, a wręcz bym powiedziała, że zawsze był taką cichą myszką.

 

Duża ilość z Was jest na tak, więc nie pozostaje mi nic innego jak podanie zaakceptować.

 

Tak więc Panie @dziag - witam w gronie adminów ODD2#2. :)

 

 

 

Jako, że jesteś adminem z brakiem doświadczenia - zapraszam Cię na krótką konwersację na steam, w której wytłumaczę Ci co i jak. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...