Skocz do zawartości
Chudy`90

Poważny problem admina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z adminowaniem na serwerze CS:GO#2 a mianowicie dziś dostałem bana przez jakiś błąd na serwerze to już 3 raz pod rząd i powinniście to jakoś naprawi, robiłem typowi ssy i w trakcie robienia ssów dostałem bana. Bana nie ma w amx kolesie z UB nie potrafią tego bana zdjąć jedynie Missiu Potrafi mnie odbanować. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podsyłam temat wyżej.

 

 

 

Dobrze by było gdybyś do tematu dodał Twoje IP i SID. 

 

EDIT:

 

wiem, mam jego IP i SID od dawna bo wcześniej wklejał w każdym temacie. Dla porządku mu to napisałem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Moje steam id  STEAM_0:1:28605753   ban nadal jest aktywny bo nie moge wejsć  w konsoli wyskakuje to : Connecting to 80.72.33.58:27275...

 

Connection accepted by 80.72.33.58:27275

Kicked by Console: You have been banned from this server.

Kicked :You have been banned from this server.  Jak zdejmiecie bana to spróbujcie to naprawić bo wejde będę chciał komuś zrobić ssy i dalej mnie zbanuje i dalej będę czekał 3 dni na UB 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz też nie mogę wejść na serwer jedyny który dwa razy mi zdjął bana to Missiu ale ja chcę żeby mi zdjęto bana i naprawiono ten problem by jutro znów nie musiał pisać odwołań itp\

 

PS.  Na non steam czasami wbijam bo na nsie moge wbić. Ale bana mam na steam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jak dla mnie ktoś dodał ip przed amx_addban i dlatego nie wyskakuje w bansie nic . i jak Ci się zmieni IP to możesz grać a jak trafisz na dodane to niestety papa 

 

 

Jakie Ip przecierz napisałem że na ns normalnie wbijam na serwer na swoim nicku i gram tylko na steam nie mogę wejść

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...