Skocz do zawartości
kit

Sponsor konkursu

Rekomendowane odpowiedzi

Czarnulka skarbie :D nie ma palenia palenie zabija i co idzie przez to mniej  graczy ? 

 

 

 

a pro po konkursu ciagniecie i ciagniecie , najlepsza pora weekendowa ale tez popoludniowa kto da wiecej nozy fajnie ale czegoś mi brakuje jest pomysl , jest cel a realizacja gdzie ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@happy ma rację takie rzeczy nie powinny być brane pod uwagę. Nie powinniśmy "reklamować" czegoś co nawet w telewizji nie pokazują. :D Nikotyna to uzależnienie. Poza tym jakieś dziecko powiedzmy przyjdzie i powie, że ma 18 lat, wyśle zdjęcie dorosłego kolegi i będzie ubiegało się o rzecz która może mu "zaszkodzić". Później to Mateuszek będzie miał problemy, że rozdaje nieletnim fajorosy. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proste papierosa mówimy nie , elektro też nie . Zaoferujcie coś prostego nie wiem książki do nauki bo 90 procent co gra to co się uczą przyda się albo nie wiem rzecz co się przyda w życiu a nie elektropapierosy znalezione na ulicy mówimy nie!

 

 

Ale tak może jakiś cel zorganizuje ktoś bo jak narazie mowa o nozach , może ankieta wybrać 3 rodzaje konkursu i wybrać opcję i działać bo tak nie ma ciągnie się i ciągnie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez przesady sunn te włosy są za cenne mi się zdaje ze najlepszym rozwiazanem jest aby ten kto proponuje nagrodę epapierosowa dał coś innego , nie wiem pytanie do kita czy kabury idzie wymyśleć w kształcie znaczy rysuneek dac multi-head np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, sory duże za post pod postem zapomniałem się, wiem że jest edytuj, wiem prawie wszystko na temat regulaminu- bo prawie na kazdej sieci to samo jest, amx pewnie tez!

 

Jak jestem juz zjechany po robocie to umysł czasem szwankuje- myslę że wam też to się zdarza,jako adminowi , opiekunowi serwa czy nawet właścicielowi- bo to tez ludzie są !

 

Pozdrawiam,

 

Kit,

 

Z tego co tu widzę to głupawka ogarnia niektórych, myslę że tamat do zamek sie nalezy- tyle KIT, pozdrawiam tych wesołków, Szkoda gadać, pozdro.

 

KIT,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, pw Ci napiszę - jestem zainteresowany?, to po jakiego pisałem temat!, Tak,Tak pomoge sieci jak tylko będe mógł - bo podoba mi sie tu , są mili ludzie a przede wszystkim dobra sieć i gra.

 

Temat do zamek, wszystko uzgodnie z adinistracja.

 

Kit,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...