Skocz do zawartości
Psychofan

Psycho ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Psycho

 

Wiek: 25

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Kiedyś adminowałem jakies 6 lat temu :D

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): kiedys 8, musial bym se tylko przypomnieć

 

Staż w CS-sie: 8 lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Ostatnio zaobserwowałem znaczny spadek graczy na serwerze, pomijając już lagi, może być to spowodowane małą ilością adminów, często zdażają sie sytuacje gdzie są odpały a admina ni ma. Dlatego pomyślałem, że pomogę i zgłoszę swoją kandydaturę, ponieważ gram już na tym serwie troszkę czasu i fajnie mi sie tu gra :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Róznie od 1h do 4-5h

 

Kontakt: Steam

 

 

 

http://www.gametracker.com/player/Psycho/80.72.33.52:27480/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś tam grasz, coś tam strzelasz, godziny posiadasz, ale tak jak jeden z kolegów napisał wyżej, nigdy Cię ne słyszał przez mikrofon. Ja również nie słyszałem. Z tłumu się nie wyróżniasz...

 

 

 

Dać szansę można, zobaczymy jak sobie poradzisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam sie z wami jak najbardziej, mikro posiadam, ale używam sporadycznie, głownie ograniczam sie do dawania info po śmierci ( i to też nie zawsze). Podanie o admina złożyłem głownie dlatego, że serwer przechodzi kryzys i pomyślałem że pomogę. Będąc szczerym nie zależy mi jakoś super mega na tym adminie, bo wiem z czym to sie wiąże, częsciej będę siedział na spect i sprawdzał ludzi niż strzelał, no i jest to też odpowiedzialność, którą nie wiem czy udźwignę, bo tak jak wspomniałem adminowałem trochę ale to było 6 lat temu. Spróbować zawsze można, a jak nie podołam temu wyzwaniu to admina w każdej chwili można zabrać, a ja se dalej będę strzelał, jak strzelałem do tej pory ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


serwer przechodzi kryzys

 

Tak przechodzi, notoryczne lagi, ściny, zwiechy serwera odstraszają graczy.

 

 

 

nie zależy mi jakoś super mega na tym adminie

 

 A właśnie składając podanie powinno Ci zależeć.

 

częsciej będę siedział na spect i sprawdzał ludzi niż strzelał

 

No tak nie pogodzisz opcji strzelania i specowania w jednym momencie.

 

 

odpowiedzialność, którą nie wiem czy udźwignę

 

To fakt, jest to odpowiedzialność, bo każdy admin jest rozliczany oddzielnie.

 

 

jak nie podołam temu wyzwaniu to admina w każdej chwili można zabrać, a ja se dalej będę strzelał, jak strzelałem do tej pory

 

To chyba lepiej nawet nie próbować. Bo już domyślam się jak to się skończy.

 

 

 

Zmieniam swój głos na NIE. Są inni gracze, którzy są odpowiedzialni, nie zależy im tylko na strzelaniu. Wolą przyjść i się dobrze bawić, pogadać, pożartować aby odreagować a nie tylko "strzelać".

 

 

 

@edit

 

Post zrozumiałem. Jeśli on się boi dostać jakiekolwiek prawa, bo będzie musiał spędzić trochę czasu oglądając a tego nie chce/ nie lubi, to nie nadaje się.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o lagi, ściny to ja akurat nie mam z tym najmniejszego problemu, ale wielu ludzi sie skarży. Złożyłem to podanie po wczorajszej akcji, gdy na serwerze było ponad 20 osób, gościu latał na wh a admina nie było przez dobrą godzine, więc pomyślałem, że potrzebujecie pomocy i zaoferowałem ją. Jeżeli uznacie, że takowa pomoc nie jest wam potrzebna to uszanuje waszą decyzje i temat można zamknąć. Tylko szkoda jak za chwile admini nie będą już w ogóle potrzebni bo serwer będzie pusty i trzeba będzie szukać nowego serwera :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja zostanę neutralny - aczkolwiek wiek ma często gra no tylko to mikro?-powinieneś sie troszke odzywać i dać sie poznać blizej takie jest moje zdanie.Pozostawiam to dla rybki do rozsztrzygnięcia. :wegorz:  :wegorz:  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...