Skocz do zawartości
Xeo

Podanie Posejdon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Posejdon

 

Wiek: 15

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8

 

Staż w CS-sie: 4-5 lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Brak adminów. Niby są Ale mała widać. Ludzie klatkuja serwer. Latają na odpalach co zmniejsza liczbę graczy na serwerze . Jednym słowem Pomoc:)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Zwykły tydzień 1-3h A weekendy do 7h.

 

Kontakt: Steam, forum.

http://www.gametracker.com/player/POSEJDON/80.72.43.106:27032/

 

 

- Wchodzenie raz dziennie na forum; Tak

 

- Minimum 16 lat; (Danie twierdzi ze nie ma problemu)

 

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; nowy tydzień wiec mam prawo nabic.

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; Jest

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; Czasami nerwy są za bloki Ale staram się zachowywać kulturalnie

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; Myślę ze jest.

 

- Minimum 30h przegrane na serwerze; Tam mi 3 H brak

 

- Obowiązkowo aktywne konto steam; Jest

 

- Posiadanie mikrofonu Owszem jest.

 

 

Edit. Chciałbym się wytłumaczyć. Danke pisała ze z wiekiem nie będzie problemu. Co do godzin to jest mój 2 Nick. Wcześniej na Xeo miałem +2000h A tu Man 1600 więc nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny admin na pewno by się przydał, ale wypadałoby żeby chociaż spełniał podstawowe wymagania, a w tym przypadku tak nie jest, gdyż ani nie ma wieku 16 lat, ani przegranych minimum 30 godzin na serwerze. Ponadto tygodniowa ilość przegranych godzin moim zdaniem też jest dyskusyjna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popieram Yodę.

 

 

Bardzo by się nam przydał admin lecz nie wiem czy warto naginać jeżeli nie są spełnione warunki z regulaminu - to jednak nie moja kwestia także tylko wyrażam swoje zdanie.

 

 

 

Według mnie jest wielu graczy, którzy spełniają warunki i chcieliby pomóc.... Posejdon jak najbardziej wydaje się w porządku jednak jeżeli sam mam wyrazić opinię to niestety jestem na NIE, z wyżej wypisanych (nie tylko przeze mnie) powodów.

 

 

 

 

no offence.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem w ten sposób.

 

Jeżeli do niedzieli (tj. 18.10) wbijesz 7 godzin to podanie zostanie zaakceptowane na okres próbny 14 dni i jeśli przez te 2 tygodnie spiszesz się (nie będziesz mieć żadnego ostrzeżenia) - zostaniesz z nami "na stałe".

 

Natomiast jak nie podołasz ku temu - będę zmuszona odrzucić.

 

Na ten czas zamykam.

 

 

 

 

 

PS. Co do moich poprzedników.

 

posiada rangę premium, więc ma -10 godzin godzin przy rekrutacji na admina.

 

Co do wieku, jak już pisałam we wcześniejszym podaniu - wiek nie ma dużego znaczenia, gdy gracz faktycznie stara się. Trzeba to również docenić. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Niestety, ale sam zapracowałeś sobie na odrzucenie podania.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...