Skocz do zawartości
Mysterious

[Admin] JacobS

Rekomendowane odpowiedzi

- Wchodzenie raz dziennie na forum; Oczywiście

- Minimum 16 lat; Jest ogólnie 15 ale rocznikowo 16 :)

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; Tak

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; Tak

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; Tak

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; Spełniam ten warunek :)

- Minimum 50h przegrane na serwerze; Jest

- Obowiązkowo aktywne konto steam; Jest

- Posiadanie mikrofonu; Jest

 

Wzór podania:

 

Nick: JacobS

Wiek: 15 (rocznikowo 16)

Doświadczenie (w byciu adminem): Spore, bardzo spore :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę, że zasługuje na 7 :P

Staż w CS-sie: 5 lat a steam od sierpnia 2015 :D

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Myśle, że nadawałbym się na to stanowisko, admini nie zawsze są online i mają życie prywatne, a sądzę, że przyda się dodatkowa pomoc z mojej strony :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Dziennie staram się utrzymywać 3 godzinki lecz czasem niestety muszę się więcej pouczyć do szkoły bo to wkońcu testy gimnazjalne :)

Kontakt: Steam :)

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Jacobs/80.72.33.52:27480/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie napisane w przekonywujący sposób, ale ja jestem na nie. W ostatnim czasie masz bardzo słabą aktywność, popraw to i wtedy ubiegaj się o funkcję. Stanowczo za szybko. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również ,na tę chwilę ,jestem na nie. Grasz za mało i za rzadko, gdzie masz te 50h?  Jednak przy podaniu się napracowałeś (chyba trochę za bardzo :P), więc myślę ,że ci zależy, ale musisz poprawić aktywność, wtedy będzie można rozważyć twoją  kandydaturę jeszcze raz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


50h? Według GT masz ledwo ponad połowę z wymaganych godzin. Poza tym nie pamiętam czy masz mikro i mutację (obowiązkowo), no i wiek trochę mnie martwi.

 

Jednak aktywność i tak zaważyła - brak wymaganych godzin + w ciągu ostatnich 7 dni grałeś godzinę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


cyt."admini nie zawsze są online i mają życie prywatne"- no to jest chyba oczywiste!.- a potem piszesz cyt."

Dziennie staram się utrzymywać 3 godzinki lecz czasem niestety muszę się więcej pouczyć do szkoły bo to w końcu testy gimnazjalne"- no i widzisz sam masz też prywatne życie!!!.Nie wszystko polega na csie ale co do ciebie- to ja cie jeszcze nie widziałem i nie słyszałem.Daj się poznać bliżej i z mojej strony nie będzie problemu:) :wegorz:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tak samo, troszkę mało chyba masz lat na admina wg. mnie, musisz wiedzieć, że używanie mikro jest obowiązkowe będąc adminem, tj. wyżej napisane nie wiem czy jesteś po mutacji czy nie. Ostatnio rzadko bywałeś na serwerze, a na ta pozycje potrzeba admina aktywnego,starającego się.

 

Na tą chwilę jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nic do Ciebie nie mam jako do osoby, ale wykpiłeś się z tym podaniem... w ciągu ostatniego miesiąca byłeś może z 5-7 razy na serwerze... grasz w kratkę, plus to Twoje 3-4 godziny-mijasz się z prawdą... mikro jeśli jest nawet, to nie używane... popraw komunikatywność i aktywność, wtedy będzie ok ;d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz, ale nie spełniasz podstawowego wymagania (przegranych 50h na serwerze), przez co Twoje podanie zostaje odrzucone. 

 

Jeśli poprawisz aktywność, nabijesz godziny i dasz się poznać śmiało możesz składać podanie jeszcze raz :) (nie prędzej niż po 2tygodniach)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...