Skocz do zawartości
Gość

Logi say / Bad Camper

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko!

 

 

 

 

 

//////////////////////// Say Logi \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

 

 

 

 

 

Aby odciążyć troszkę moich adminów.

 

I "umilić" życie na serwerze wąskiemu gronu chamów i prostaków bez kultury oznajmiam, iż wprowadzone zostały logi zapisujące każde Wasze słowo.

 

Po co? Żeby żaden admin nie musiał trzaskać ss z dowodami każdej obrazy oraz braku kultury.

 

A każdy gracz, który wyrwie takowego bana nie miał możliwości odwałania się od niego.

 

Tak wiem, jestem wredny ;)

 

 

Ale sami rozumiecie, mimo, że co kilka minut wyskakuje na dole info o zachowaniu kultury codziennie trafia się kilku pustych gimbów którzy w żaden sposób nie umieją zapanować nad swoimi nerwami i słowami.

 

 

Nie dziwcie się, jeśli teraz, admin wlepi Wam bana bez ostrzeżenia... Wyskakują one na chat co chwila.

 

Nie umiecie czytać? To przecież nie warto pisać takowego ostrzeżenia nawet na HUD :)

 

 

 

//////////////////////// BadCamper \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

 

 

Jako, że BadCamper odstraszał wielu graczy, zwłaszcza tych kampiących ciągle na respach, w piachu, na B i w każdym dogodnym do tego miejscu został on całkowicie usunięty z serwera.

 

 

Ale nie myślcie, że zostaniecie bezkarni! No dobra zostaniecie :D

 

Przynajmniej na jakiś czas. Mam cichą nadzieję, że chociaż część z Was zrozumie, że tryb DeathMatch opiera się na dynamice gry, a nie ciągłym kampieniu.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...