Skocz do zawartości
nebi

Malejąca liczba graczy na servie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

 

 

Coraz bardziej widać niepokojącą tendencję spadku ilości graczy grających na serwerze. Wystarczy spojrzeć nawet na obecną godzinę. Przed 22 czyli godziną która zawsze była szczytową gra raptem 10 osób, a jeszcze nie tak dawno trzeba było poczekać aż się zwolni jakiś slot. Podobnie jest w innych porach dnia. 

 

 

 

Jedyny powód jaki mi przychodzi do głowy, który może zniechęcać graczy to zbyt restrykcyjny timer kampienia. To jest raczej jedyna rzecz, która w ostatnim czasie mocno odmieniła rozgrywkę na serwerze. Myślę, że wszyscy admini mogą potwierdzić, że często spotykamy się z sytuacją narzekania na zbyt podkręconego camp mastera. 

 

 

 

Chyba, że ktoś widzi inne przyczyny obecnych pustek na serwerze? Jeśli administracja ma dostęp do szczegółowych statystyk liczby graczy, to warto by spojrzeć czy faktycznie zachodzi taka korelacja spadku ilości graczy wraz z wprowadzeniem camp mastera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Michas: nie wiem czy 7 dni by wystarczyło żeby to rzetelnie sprawdzić. 2 tygodnie to chyba minimum.

 

 

 

Zresztą ja nie jestem za usunięciem bad campera tylko za złagodzeniem rygoru. Np. skradanie nie powinno się wliczać do czasu kampienia. No i nieco wydłużyć czas jaki można przebywać w bezruchu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej. A więc, żeby zrealizować wszystkie pomysły naraz zrobimy taki mix.

 

 

W tym momencie BadCamper zostanie złagodzony jeszcze o jakieś 5-6sekund.

 

I zrobimy to na okres do 4.X.br. Jeśli sytuacja poprawi się zauważalnie tak zostanie.

 

Jeśli jednak poprawi się tylko troszke lub w ogóle usuniemy BC całkowicie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...