Skocz do zawartości
Master

Misje

Rekomendowane odpowiedzi

witam. proponuje albo naprawic misje bo działał tylko rozdzial 1 albo w ogóle usunac je z serwera. na serwerze wystepuja bugi zwiazane z tym ze gracze maja po dwie bronie Ak-47 i bron ktora ma dana klasa. ninja tez dostaje ak i mozna se wyobrazić co sie dzieje, skoro i tak jest juz za  silna to jeszcze ma ak.. bugi nie wystepuja zawsze ale dosyc czesto.. ja praktycznie co mape mam ak pomimo ze nie wykonuje zadnej misji i trzeba go wywalac a w nastepnej rundzie jest ponownie. prosze o rozpatrzenie sprawy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj Masterku pisałem już to w innym temacie który również jest na temat misji. Misję możliwe ze działają lecz pierw bodajże trzeba zaliczyć rozdział pierwszy w co wątpię ze ktoś to zaliczy bo wbić 4k hs to chyba nie reale bo zawsze reset jak przy góra ogólnie 7,8k zabić i jeżeli ktoś z tego ma ustrzelić 4k hs to życzę powodzenia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko ze ja w tym momencie mam taka sytuacje ze nie wykonałem 2 misji z rodzialu pierwszego (zabij 10 kosa i 4000 hs) i nie moge wgl wlaczyc misji nawet tej nie wykonanej.. misje "zabij 5 osob ak " zrobilem dawno a do tej pory dostaje ak po zmianie mapy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może któryś z góry się wypowie na ten temat. Działają te misję czy nie? Jeżeli nie to trzeba naprawić lub wywalić bo po co nam te misję skoro one się bugują i ciągle mam ak skoro już tych misji nie robię. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...