Skocz do zawartości
aNaNaS

aNaNaS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: aNaNaS

 

Wiek: 30

 

Doświadczenie (w byciu adminem): tak

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

 

Staż w CS-sie: od początku CS

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego Ty: często bywam na srv (top1 czasu na tym srv 1k h), miałem tu już adm

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-4

 

Kontakt: forum/steam

 

 

 

Link do GameTracker'a:

 

 

 

top players

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na tak, aktywność jest, kulturka także, doświadczenie w byciu adminem, stracił admia za lenistwo, zmień to.

 

 

Po prostu wiecej czasu spedzam na srv, wyszlo ze moj blad ze nie czytam tutaj wszystkich newsow (pomine pewne detale)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niektórzy dostają upomnienie, a niektórzy od razu bez "Halo" tracą przywileje.. Jeden z aktywniejszych jako były admin i jeden z nielicznych, który ma pojęcie co jest pięć na szczebelku administratora.

 

 

Wymagania spełnia jak mało kto. Jeszcze brakuje spamu o "detalach" i polemizowania, tego można wypatrywać się u każdego z administracji DM. Składając podanie przyznał się do lenistwa ;) i na pewno coś z tym zrobi. 

 

 

 

Owoc na admina? -TAK. :*

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Rozwiń detale, z chęcią poczytam.

 

 

Tzn ? Jeśli szukasz sensacji to będzie słabo.

 

Przyznałem że nie sledze całego forum, bo wole być na srv. Do tej pory wystarczyły tematy dla adminów na srv dd2dm, działy ub/ss itp

 

 

 

Nie bawi mnie tez gonienie tutaj za jakimś rangami forumowymi czy nabijaniem postów, większość rzeczy da się załatwić na steam czy prv,

 

 

 

pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie że na tak ! ;)

 

 

 

Aktywny , miły i tak jak wyżej koledzy powiedzieli że straciłeś posadę przez lenistwo :)

 

 

 

Poprawiaj to i wracaj do nas :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokończę myśl za Ananasa- pewne detale, czyli zakładam, iż chodzi o listę graczy wielokrotnie banowanych na serwerze.

 

 

 

Z racji tego, że jesteś już na serwerze baaaardzo długo i zrobiłeś dla serwera tyle samo dobrych rzeczy, otrzymujesz drugą szansę (każdemu się w końcu zależy).

 

Mam nadzieję, że więcej taka sytuacja się nie powtórzy, ponieważ chcąc nie chcąc kolejnej szansy niestety nie będę mógł Ci dać.

 

Zapraszam do lektury tematu osób wielokrotnie banowanych i witam ponownie na pokładzie! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...