Skocz do zawartości
MAtioS

[RFP] MAtioS

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:16

 

 

Staż na forum: 4 miesiące

 

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Admin Cod600

 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]:7

 

 

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Na forum jestem 4-5 godzin dziennie a na fanpage postaram się wrzucać jeden post dziennie obowiązkowo

 

 

Jaki dział forum chcesz redagować(konkursy, artykuły itp.): Obojętnie

 

 

Co nowego wprowadzisz na FanPage'a: Na pewno większą aktywność

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za przyjęciem na próbę, niby spełniasz te wymagania, jesteś adminem co troszeczkę dodaje zaufania na start, lecz ilość postów :/ Po nich można stwierdzić, że nie udzielasz się dużo na forum, dlatego jak wcześniej wspomniałem, może 2 tygodnie próby? ;) Poza tym brakuje nam Redaktorów FP :)

 

Powodzenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem w tym przypadku, nowa, świeża krewa jest tutaj potrzebna. Spełnia wymagania, a teraz na Fb, nic się tak na prawdę nie dzieje, prócz wyjątków. Jestem na tak, powodzenia! :)

 

 

 

Aby Ci zapał nie minął. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem za okresem próbnym, wymagania spełniasz, staż na forum też już masz całkiem całkiem, poza tym brakuję redaktorów i Ty na pewno byłbyś super pomocą. Czekam na wypowiedź innych użytkowników. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyjmuję Cię na okres próbny, który będzie trwał 2 tyg. Na pw podeślij mi swój e-mail od facebook'a, dodam Cię oraz podeślę kilka tematów, które musisz znać. ;) 

 

 

Powodzenia. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...