Skocz do zawartości
NeQ

NeQ

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3:NeQ

 

2. Wiek:18(Już więcej ale wolę trzymać się tej liczby)

 

3. Doświadczenie:Trochę ogarniam ale pewnie będzie się trzeba nauczyć tego i owego(nie będzie z tym problemu Croxiu czy Anteres pewnie mi pomogą :P)

 

4. Mikro (obowiązkowe):TAK

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3:hmm od 6-8h można mnie spotkać na kanałach Croxia,Andoya,Wandiego lub publicznych(to już rzadziej)

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie):Doświadczeniem nie mogę się pochwalić jeżeli chodzi o moją osobę,jestem pozytywny lubię się pośmiać jeżeli jest na to czas,jednak gdy trzeba działać stanowczo hmmm "styrać" kogoś bo źle się zachowuje robię to natychmiast :P Staram się już teraz pomagać w sprawach serwerowych na ts gdy nie mogę zrobić czegoś sam piszę tu i tam np. ktoś chciał kanał napisałem do Malu że ktoś takowego potrzebuje :D

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Przede wszystkim mam zamiar pilnować tego co już jest na ts żeby się nie rozpadło,kto wie może wymyśle coś co przyjmie się na naszym TS'ie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, owy pan jest często dostępny na tsie i na pewno nie będzie problemu z jego poduczeniem, przez któregoś doświadczonego admina ts'a :) Wymagania są spełnione, chłopak jest wygadany i da się z nim o wszystkim pogadać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jasne że tak

 

 

Na przyszłość jak już się wypowiadasz to nie pisz bez sensu.....

 

 

 

Na TAK

 

 

 

+Wiek

 

+Aktywny

 

+Kultura

 

+Ogarnięty

 

+Wymagania Spełnia

 

+Pomocny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...