Skocz do zawartości
power_team

POWER

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: power_team


Wiek: 39:)---Babcia:)


Doświadczenie (w byciu adminem):  tak na kilku serwerach.


Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9-10?


Staż w CS-sie:  oj chyba z 7 lat:)


Steam / NonSteam: Steam


Dlaczego Ty: Myślę żę wam się przydam!- a już na pewno nie zaszkodze !,-często jestem ,-często gram,mam nadzieje że juz troszke mnie poznaliście- bawie się z wami świetnie jestem życzliwy i kulturalny:) Aha zapomniałem dodać że ktoś chciał abym się zgłosił na admina bo bym był nie uczciwy jeśli bym o tym nie wspomniał a potem wam powiem kto to... :)


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: dość dużo ostatnimi czasy:) i gram dalej... :)

Kontakt: "Będę Ci się plątać w myślach, aż oszalejesz na moim punkcie."------ ja już dawno oszalałem -nie cukruje!!! zadzwoń- napisz bede czekał :)

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.52:27480/top_players/?query=power_team  

________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziadka nie ma to Babcie weźmy xD

 

 

 

Myślę, że sobie poradzi jak się zapozna ze wszystkim zasadami i obostrzeniami. Aktywny jest, na mikro gęga no i raczej nie pada co chwilę, więc ma pojęcie o grze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym brał :)

 

Często widziany na serwerze, używa mikro, kulturalny.

 

Patrząc na to ile adminów ostatnio jest aktywnych na serwerze ,jak najbardziej nawet na okres próbny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...