Skocz do zawartości
pionteczekessa

[RFP] Freezu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 17

 

Staż na forum: z 3 lata już będzie.

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Prędzej bym szukał jakiejś rangi, której tu nie miałem. :D

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: Mocna 9.

 

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Na forum praktycznie cały czas jestem, na fanpage postaram się wrzucać od jednego posta dziennie wzwyż.

 

Jaki dział forum chcesz redagować(konkursy, artykuły itp.): Obojętnie.

 

Co nowego wprowadzisz na FanPage'a: Większą aktywność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że tak..

 

+ Brakuje nam redaktorów, w sumie jesteśmy tylko ja, @@Missia i @ (charytatywnie xD) więc no .. :D

 

+ Ogarnięty,

 

+ Jako Redaktor sprawujesz się dobrze, więc nie widzę przeciwwskazań ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. 

 

 

"Co nowego wprowadzisz na FanPage'a: Większą aktywność." widzę, że dokładnie wiesz, że ostatnio z aktywnością na fanpage jest ciężko, głównie z przyczyny braku redaktorów. Co tu dużo mówić.. wymagania spełniasz jak najbardziej, siedzisz dużo na forum, do tego nie mam do Ciebie jakichkolwiek zastrzeżeń. Lepszego kandydata nie mogłam sobie wymarzyć.  :D 

 

Powodzenia Zbyszek :v #kolesiostwo  :kappa: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK 

 

Aktualnie jest mało RFP a Ty jak najbardziej nadajesz się na to stanowisko. Dobrze sobie radzisz jako Redaktor więc myślę, że tak samo będzie z RFP.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje zdanie zdecydowanie jest na tak. Osoba miła, kulturalna i systematyczna. Na pewno poradzi sobie na tym stanowisku. Trochę znam Karola i wiem, że ma on zapał do pracy i wiem, że nie będzie lekceważy swoich obowiązków. Myślę, że warto dać mu szansę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak pod jednym warunkiem: raz w miesiacu post podprogowy z borsukami!

 

Freezu, co tu duzo mowic, ogarniety chlop z Ciebie. Glowka pracuje, wiec czemu nie?

 

Jako redaktor sie sprawdzasz na forum, jestes duza pomoca dla Adriana, wiec i tutaj ogarniesz. Powodzenia!

 

#kolesiostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Prędzej bym szukał jakiejś rangi, której tu nie miałem. :D

 

 

 

 

Ty turbośmieszku, jestem na tak. Jak Karol się za coś zaczyna to robi to porządnie(no może poza jednym, ale to tylko wie).

 

 

 

 

 

#kolesiostwo z kanału 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...