Skocz do zawartości
N0steR

Problematyczny gracz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wszech i wobec tu zebranych.

 

Kto gra na serwerze to wie, że działa tu klan El!te i tylko 1 gracz może przyjąć potencjalnych kandydatów w nasze szeregi. Dzisiaj pojawił się jakiś nowy gracz, z przedrostkiem w nicku owego klanu, dodatkowo w tym klanie nie będąc a tym bardziej nie spełniając wymagań co by dojść do klanu...

 

I tu jest problem, owy gracz a dokładnie El!te | Avallach po moich wielokrotnych prośbach o usunięcie przedrostku nie chciał go usunąć a w dodatku pisał mi "żebym zamknął morde", admini po konsultacji rozłożyli ręce, że nie mogą go zmusić do niczego. Szkoda.

Sprawa dotknęła gównie El!towców, bo to jednak nasz przedrostek ;)

 

Temat pozostawiam do dyskusji, jestem przygotowany na krytykę ;)

 

PS. Mam SS'a gdyby ktoś nie wierzył, że taki gracz grał :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problem rozwiązał się sam, Avallach podobno zobaczył że jest sławny na forum i usunął przedrostek. Temat uważam za zamkniety chyba ze znowu dojdzie do takiej sytuacji...

 

Dziekuje za uwage i widzimy sie na serwerze! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W zasadzie to sprawa prywatna i każdy może mieć nick jaki sobie życzy ( chyba, że nick łamie regulamin lub podszywa się pod kogoś) . Nie możemy zabraniać komuś ustawiania nicku jaki mu sie podoba i myślę, że w tej sytuacji jesteśmy bezradni. Pozostaje tylko dogadanie się prywatnie. Avallach również nie powinien Wam robić na przekór, a już na pewno nie obrażać. Jeśli dojdzie ponownie do tego, że ktoś obraża innych, to proszę o wysłanie mi screena i ja odpowiednio gracza ukaram. 

 

Ale skoro obie strony doszły do porozumienia to zamykam temat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...