Skocz do zawartości
fRyT3k

Brak slota vipowskiego/admina

Rekomendowane odpowiedzi

1. Tak jak w temacie brak jest slota dla vipa i admina.

 

2. Po zabiciu z noża wyświetla się ten przeklęty napis zasłaniający połowę mapy.

 

3. Zmniejszenie limitu pingu do 95 i banowanie na 1 minute.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na DD2 gram okazjonalnie ale się podepnę odnośnie punktu nr.2: usuńcie to badziewie ze wszystkich serwerów.

 

 

 

Przeszkadza jak nie wiem co. Czasem są sytuacje, w których gracze hamują się przed ośmieszeniem przeciwników tylko dlatego żeby ten napis się nie pojawił. Całkiem słusznie, bo dzięki kosie reszta teamu przez niezłą chwilę jest po prostu bezbronna. Niby taka pierdoła a sajgon jakby ktoś po prostu monitor wyłączył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Slot ponoć jest, więc dużo się nie zdziała. Co do drugiej propozycji to jestem jak najbardziej za tym aby to usunąć, bo to strasznie przeszkadza. Co do pingu to lepiej wyrzucać graczy z większym pingiem niż 100, więc jak dla mnie niech zostanie tak jak jest.

 

 

Ps. Ref..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę sprawa dopiero po kilku dniach rusza ;) gram często tutaj na serwie i tak

 

Do

 

pkt1.slot na vipa/admina jest

 

Pkt2. Usunąć trzebalo bo traci smak gry aż człowiekowi z kosy się nie chce bawić bo wie co go czeka

 

Pkt3. Na minutę za krótko zostać niech zostanie ale proponuje wyrzucać za także brak płynności gry, ping normalny może mieć ale ściny tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 sloty dla vip'a. Nie powinno być takiego czegoś jak slot admina. Doczepie tylko że serwer nadal jest po angielsku ;)

 

 

 

Nic z ty nie robicie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...