Skocz do zawartości
iluzjonista15

Dotyczy sprawdzania demek, banów, ss etc.

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam ze czas 24h na przedstawienie dowodów to za mało. Są sytuacje w których ktoś nie ma czasu wejść na forum...

 

nie kazdy ma 15 lat, szkołę i cs ... są też inne obowiązki.

 

 

 

P.S.

 

i usprawnienie pluginu na robienie ss, w niektórych przypadkach może pomóc .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat przedłużenia tego czasu był już poruszany, ale nie odniosło to efektu. Można spróbować jeszcze raz ale czy to coś da to nawet ja sama nie wiem, podeśle temat czerwonym żeby się wypowiedzieli. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz dla mnie szczerze mówiąc jest i tak długo wiadomo też mam pracę znam uczucie ale jak mam cały dzień robotę i nagrywam tego przekazuje członkowi mi się zdaje ze najlepszą opcją jest aby Opiekun założył temat i jak grasz na serwis banujesz to wklejasz Nick gracza oraz demko rozposka się nie martw zatroszcze się o to i będzie o wiele lepiej działało w podobnych sytuacjach na 5 minut da wyłączyć cs i wstawić co nie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


24 godziny jest to czas ustalony dla calej serwerowni,nie tylko dla FFA i my w tym przypadku nie możemy nic zrobić . Mimo wszystko najlepiej pokusić sie o ssy,lub tak jak mowi happy nagrać krótkie demko i mieć je gotowe i wejść codziennie na forum na te 5 minut

 

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


24h na wszystkich serwerach było, jest i będzie, chyba, że H@ przedłuży czas, co idzie z tym w parze gracze będą czekać 2 dni na UB. Angela wyjaśniła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...