Skocz do zawartości
ExtremePL

Konkurs Zombie Mod!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chciałbym zaoferować konkurs na serwerze "ZombieMod". Konkurs będzie polegał na zareklamowaniu serwera ZombieMod w postaci rysunku lub plakatu.Możecie rysować farbami pastelami kredkami węglem rysunkowym licze na waszą kreatywność

 

I miejsce-VIP na 90dni

 

II miejsce-VIP na 30dni

 

III miejsce-60AP

 

Prace można zgłaszać do 02.08.2015r Nagrody będe rozdawane 02.08.2015r o godz 12:00

 

Licze na waszą kreatywność!!  ;)

 

Pozdrawiam!!  :)

 

 

 

                                                                              20rpeea.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]Wkońcu skonczyłem!  B) było ciężko, lecz nagrody są bardzo kuszącę w tym ''rysunku'' używalem linijk z LITERKAMI które pozwoliły mi uzyskać bardzo prezyzyjne napisy!  :D Płomień na dole zrobiłem samodzielnie,za pomocy ołówka:) Dziękuję,myślę ze bedzie się podobac! :fullcap: oraz niestety nie udało mi się wkleić tutaj tego zdjecia wie jest tutaj oto link: http://scr.hu/6jp2/k4uut[/align]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza sprawa to nie pisz post pod postem, a druga to taka, że nagrody trzeba omówić z h@/op sieci, bo co z tego że ktoś się napracuje jak nagród nie dostanie. Najpierw zaplecze, później pomysł powinien trafić na światło dzienne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...