Skocz do zawartości
Gość

Camp Master

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz taka propozycja z mojej strony. Od kilku dni na serwie jest znowu Camp Master, ale jakoś słabo to działa, bo dużo ludzi dalej siedzi z AWP w piachu lub na respie, albo przed trupem. Jeżeli jest taka możliwość to przeróbcie plugin tak aby ciut szybciej te procenty rosły albo żeby delikatnie slapowało gracza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

a mam pytanko w ogóle ,jak już wyskakuje napis że dany gracz kampi to jakiś kick/ban za to ?

 

bo ogólnie sama informacja o tym że kampi jest bez sensu jak dla mnie

 

 

 

 

Ciociaaa :) myślę, że jakiś slap wystarczy :) a wtedy na pewno ktoś usłyszy i ubije kamperaaa :D Sam testowałem jak to wygląda i faktycznie trochę słabo działa, bo siedziałem w piachu, zabiłem kilku i gdy kamp osiągał jakieś 70% przebiegłem się do anarchii wróciłem do piachu i miałem 1 % camp mastera :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witajcie.

 

Jest to ten problem, że poprzednio był ustawiony na slapowanie, gracze AFK przez to nie byli wyrzucani tylko slapowani. Podczas nieobecności admina wyglądało to dość śmiesznie, gdy latało 4 graczy po mapie. Co do konfiguracji, myślę, że jest dobrze ustawione, ma to ruszyć graczami, nie ich całkowicie zniewolić do biegania w kółko.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sadze ze to za wolno dziala bo i tak masa ludzi kampi gra ma byc dynamiczna na dm a nie siedzenie na respie w 4 z awp czy kampienie co odrodzenie w tym samym miejscu .... auto lame tez bym zablokowal na srv ....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie te bronie 2 auto lamy dla TT i CT zablokować lub wywalić ogólnie z wyboru broni. To jest trochę głupie jak posiedzi sobie w piachu z auto lama..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Auto kampa zostanie, była, jest i będzie. Tematów związanych z Auto Kampą było pełno i zostaje. Co do Camp mastera, gra ma być dynamiczna, no i to działa w ten sposób, wchodząc na serwer widać efekty w porównaniu co było przed wprowadzeniem tego. Teraz to już zależy od Ntego, czy podkręci jeszcze bardziej go. Poczekamy na wybór nowego Opiekuna, no i zobaczymy co zdziała.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Podkręcę kurek i zastanowię się nad slap'em.

 

 

 Slap odpada... Tak jak mówił nie śmiga wtedy afk.

 

 

Co do samego działania to jak najbardziej dobrze działa... Nie ma slapa, nie ma slaya, ale jak gracz uciupie te 100% nic nie widzi i ciężko to rozchodzić...

 

Napis jak wyskakuje, to tylko zadanie dla szybszego żeby darmową bańkę uwalić :P

 

 

 

 

 

 

 Precz z kampieniem na serwerach.

 

 

Oooo tak! W końcu ktoś myśli podobnie ;D

 

DM ma być grą dynamiczną... Zwłaszcza, że nie są rozrzucone spawny losowo, a praktycznie w strefach własnych respów...

 

I fakt faktem, gdy przy losowym rozrzucaniu czasem no tak się odradzamy, że trzeba ukampić, tak przy spawnach tak oddalonych od siebie sporo takie kampienie jest nie na miejscu... 3 typa w piachu z awp - kampią 2 kolejnych z respa na środek, a jeszcze jeden z awp pilnuje górnego.... Ekhm....

 

 

 

I niestety, jeśli już mowa o kampieniu... TT może, CT nie ma takich miejscówek :) Ot co :P

 

 

Precz z kampieniem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...