Skocz do zawartości
papaSmurf

suchY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:suchY1944

Wiek:18

Doświadczenie (w byciu adminem):Mam doświadczenie aczkolwiek dłuższy czas nie adminowałem.Potrafię rozróżnić zwykłego gracza, a osobę "czitującą".

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

Staż w CS-sie: 11 lat.

Steam / NonSteam:Steam

Dlaczego Ty:Gram dużo na serwerze, są momenty gdzie gra dużo czitów, a adminów nie ma.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3-6h

Kontakt:Steam, Fb

 

Link do GameTracker'a:

 

http://www.gametracker.com/player/suchy/80.72.43.106:27027/

http://www.gametracker.com/player/SUCHY%20%3B%5D/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To podanie powinno zostać od razu odrzucone nie spełniasz wymogów , nikt Cię nie zna na serwie dopiero dziś po GT masz 1 dzień przegrany . Daj się poznać nadrpb godziny i pokaż ze 7 potrafisz wykonać bo tyle wymagają .

 

Grube Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak napisałem w podaniu, gt nie wczytuje mojego nicku "suchY", dlatego zmieniłem nick na suchY1944. Ogólnie grałem pod kilkoma nickami, ale na tym nicku na spokojnie miałem przegrane 100h. Osoby grające na serwerze mnie znają. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam mieszane uczucia, co do Twojej osoby ponieważ znam Cię od niedawna - jak dla mnie trochę porywasz się z motyką na słońce.

 

Adminów potrzeba, dlatego dam Ci naciągane TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co widać po dwóch gt, grałeś w tym tygodniu 1h. Piszesz tutaj o częstej zmianie nicków, tylko problem jest w tym, że admin musi mieć jeden stały nick. 

 

 

 

 

 

Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hihihihihi

 

 

 

 

 

nie wiem, który z tych gejmtraków lepszy - wezmę pod uwagę oba, zsumuję je!

 

 

 

no i rozwiązałem równanie, skrzętnie dodałem minuty w ostatnim tygodniu - rozpieszczasz

 

 

 

 

 

 

 

Nie znam Ciebie, nie powiem tu nic o kulturze, zgłoszeniach...  jednak gt mówi "nie" - masz spadek aktywności od kilku tygodni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapewniam , że Suchy jest aktywnym graczem co wyjaśniłam już z Czerwoniutkim ^^ Wczoraj sama się głowiłam dlaczego gdy wchodził na serwer to GT wyświetlało za każdym razem inny link do Jego profilu. Pewnie dlatego, że Suchych na serwerze u nas jest jak za przeproszeniem psów Burków i Azorów :D Dlatego też kazałam Mu dopisać coś do nicku aby bardziej się wyróżniał. W związku z tym zamykam podanko na 2 tyg aby udowodnił, że sporo czasu spędza na serwerze

 

 

 

Otwieram ponownie i zapraszam do wypowiedzi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o moją wypowiedź to mam mieszane zdanie z przewagą na NIE, dlatego też daje Nie.

 

Powody :

 

- Nie raz spotkałem się z tym żebyś nie wykonywał celów mapy, a to admin ma być przykładem.

 

- Odnośnie bywania na serwerze z tym jest różnie najczęściej (czyli +- 80%) gry jesteś, gdy są admini.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie skromne, nie przekonujesz mnie dosłownie niczym od zamkniętego podania.

 

- brak zgłoszeń u@, 

 

- grasz przeważnie, kiedy są admini na serwerze (rano brak jakiejkolwiek osoby, która może przyjść zbanować osoby łamiące regulamin)

 

- nie wyróżniasz się wśród graczy, którzy pomagają w porządku serwera bezinteresownie

 

 

 

Poza tym Twój wiek mnie nie przekonuje, ponieważ faworyzacje widać gołym okiem na dd2#1 a Ty będziesz kolejną osobą która zaliczy się do tej mieszanki.

 

Admin musi być rozsądny, obiektywny oraz nie ulegać presji jaką wywołują gracze - a w Twoim przypadku zdecydowanie tak nie będzie. Nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak:

 

-brak zgłoszeń na u@? Hmmm dziwne...

 

-moim zdaniem patrzycie na mój wiek, a jak mi wiadomo podanie mozna skladac w wieku 16 lat (czas zmienic ograniczenie wiekowe bo wprowadzacie ludzi w błąd)

 

-Tylko w moim podaniu piszecie, ze gram wtedy kiedy grają admini, na innych nie patrzeliście,

 

-Mała, chyba znasz mnie lepiej niż ja sam

 

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zależy mi, ale jak czytam takie brednie to rece opadają. Szanuje każdą wypowiedź w moim podaniu, ale niektórzy dodają takie rzeczy tylko po to, aby znaleźć jakiś haczyk i ich wypowiedź była bardziej wiarygodna i kompletna.

 

 

Dlatego też wiem, że nic nie wskuram, dlatego proszę o zamknięcie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...