Skocz do zawartości
KobuzKrowka

Podanie Krowy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kobuz|Krowka

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): 2 miesiące na DevilGame.eu zrezygnowałem bo serwer został sprzedany aminowałem razem z Adminką *Queen następnie serwer upadł.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

Staż w CS-sie: 8 lat 

Steam / NonSteam: Non Steam

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem Uprzejmy, Miły, Nie stwarzam problemów, Pomocny, Rozważny, Potrafię załagodzić sytuację, Nie mam Steam ponieważ mi nie jest potrzebny, ale można dać na próbę pokażę że potrafię :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ok.5 godzin 

Kontakt:GG, Ts3.

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Kobuz%7CKrowka/80.72.33.58:27275/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie trzeba mieć Stema żeby pokazać ze jest się dobrym adminem :)  

 

 

 

 

Ale trzeba miec steam zeby zostac tym adminem :D zakup konto steam i wtedy pisz podanie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


serio ? @KobuzKrowka koszt steama z cs'em z automatu allegro to koszt 5 maksymalnie 10 zł więc wątpię żeby to był taki wydatek, więcej wydasz na prąd do cs'a :P

 

mówisz, że steam się nie liczy ? otóż liczy  to bardzo :) podstawowa metoda kontaktu graczy z adminami. czasami bym prędzej wbił na serwa na aimie niż doczekał się admina aby zbanował czitera :)

 

Kup steam i wtedy złóż podanie jak już wyżej koledzy napisali :)

 

 

 

 

 

@@Silverka chyba wnosi bo gość uważa, że chyba tylko może kupić na steam csa :P wtedy wychodzi drożej mu a na allerogo może kupić z automatu i ma w ciągu kilkunastu minut konto z cs'em ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...