Skocz do zawartości
Gość

Jak odzyskać skradzione konto steam

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami spotykałem się z osobami, które nie wiedzą co zrobić, gdy ktoś ukradnie im konto Steam, w związku z czym napisałam ten Poradnik smile.pngMiejmy nadzieję, że w przyszłości Wam się nie przyda, ale jeśli... tongue.png

 

1. Wchodzimy na stronę: http://store.steampowered.com/ i klikamy zakładkę "Pomoc".

Po wejściu wybieramy opcję "Account Issues" i klikamy "Odzyskiwanie utraconego konta Steam":

 

2. Po dokonaniu wyboru zostaniemy przekierowani na stronę, na której uzyskamy informację, jakie dane potrzebne są do wysłania zgłoszenia do Pomocy Technicznej:

 

Za dowód własności konta mogą posłużyć następujące informacje:

-Przedstawienie dowodu własności

-Karty kredytowe

-Przelewy bankowe

 

Następnie przechodzimy do kontaktu z Pomocą techniczną Steam:

izmhww.jpg

3. Po kliknięciu w okienko otrzymujemy 2 opcje do wyboru: "Stwórz konto" lub "Zaloguj się". Nie wpisujemy tam danych naszego konta Steam, więc jeśli wcześniej nie mieliście okazji założyć konta, zróbcie to teraz

 

Zarejestrowaniu się, zalogowaniu i ponownym wykonaniu kroku z punktu 1 pojawi się nam okno wyboru z automatycznie wybranymi opcjami:

 

Po wykonaniu powyższych czynności, pojawi się nam okno, w którym możemy opisać swój problem. W temacie wpisujemy np. "Skradziono konto Steam", a w treści opisujemy sprawę w jakiej się kontaktujemy. Dobrze jest dopisać swój login (opcja z prawej), stare hasło do skradzionego konta oraz e-mail (poniżej), na którym konto było rejestrowane (musi być aktualny).

 

Na odpowiedź czeka się ok. 2-3 dni. Po tym czasie otrzymacie od Supportu wiadomość, na którą będziecie musieli odpowiedzieć i zawrzeć w niej kilka informacji potwierdzających, że jest to Wasze konto (nie posiadam tej wiadomości, więc wstawię zdjęcie przykładowego e-maila):

 

 Po przesłaniu wymaganych informacji ponownie nastąpi oczekiwanie przez ok. 2-3 dni. W wiadomości zwrotnej otrzymacie nowe hasło, które będziecie musieli wprowadzić ręcznie (nie kopiować).

 

Myślę, że pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...