Skocz do zawartości
astroe

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>Prośba o upomnienie Ness*[t] (Ness)-brak podstawow...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem bana na serwerze DD2#2 od admina Ness

 

 

 

Link do bansa i do bana

 

 

 

Admin na y@@ witał się z jakimś graczem, zwróciłem mu więc uwagę że ma od tego amx_psay i nie musi wszystkich informować na y@@ że jakiś jego znajomy wchodzi.

 

 

 

Tutaj link do tego jak pisał na y@@ do koleżanki

 

 

 

Tutaj jak zwróciłem uwagę

 

 

 

I tutaj spam kolegi już na y@@

 

Kolejna

 

tu odpowiedź i kolejny y@@

 

Kolejna odpowiedź na moją nieudaną wiadomość na u@

 

 

 

 

 

Napisałem po raz kolejny do admina przed otrzymaniem bana by nie pisał tyle na y@@ tylko pisał do ludzi używają amx_psay

 

 

 

 

 

Mam nadzieję że admin zapozna się z tą komendą i będzie ją stosował, bo y@@ nie służy do witania się z ludźmi, tylko do informowania że jest admin, że są do wykonywania cele itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zajmij się Bf i codem

 

nigdzie w regulaminie  nie ma napisane ze nie mogę używać Y@@\

 

więc to ty miałeś z tym problem chyba ci przeszkadzało podczas gry co ?

 

 

 

 

 

po za tym ty jako gracz DD2#2 do pisania masz "Y"

 

a toczyłeś swoje swoją gadke na  "U@"

 

więc uznałem to za Spam admin chata

 

i dostałeś bana na 5min i zaraz płacz ehh

 

 

 

 

 

Do zamknięcia Temat Dostał Bana 5min mógł odczekać a teraz płacze na forum i skargi pisze po za tym ja mam Swojego Opiekuna od Pouczania ty tam pilnuj swoich

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Ness Twoje podejście w tej sprawie jest bardzo złe i przydadzą Ci się słowa skarcenia. Dlaczego?

 

Po 1 każdy może grac gdzie chce. To, że opiekun coda wejdzie na dd2 to już jakaś zbrodnia?

 

Po 2 chyba logiczne jest to, że tzw. Chat admina czyli y@@ nie jest przeznaczony do ROZMÓW PRYWATNYCH, jesteśmy również jak inni użytkownicy i jeżeli chcemy porozmawiać to możemy na zwykłym say'u, nie sądzisz? To się kwalifikuję pod nadużywanie y@@.

 

Po 3 gracz/użytkownik/admin innego serwera ma prawo zwrócić Ci uwagę i nie ważne jaką ma rangę.

 

Tak więc mam nadzieję, że na przyszłość takie sytuacje się nie zdarzą. W razie czego podeślę temat opiekunowi Twojego serwera, gdyby miał coś do dodania.

 

 

 

 

 

 

 

Nie ma problemu nie pali się, ewentualnie ktoś inny z wyższej administracji spoglądnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...