Skocz do zawartości
n-ty dzien

Refresh serwera

Rekomendowane odpowiedzi

de_survivor

 

cs_alpin

 

de_abaddon

 

de_hell

 

de_avangard

 

de_dust2_snow

 

de_afganistan

 

de_abou

 

de_dust2003

 

de_winteraztec

 

de_zima

 

de_winternuke

 

de_vertigo

 

de_trust

 

 

 

pewnie i tak ich nie zaakceptujecie bo nikt nie grał na połowie tych map, tak to jest jak się gra na 3/4 serwerach a nie chodzi na zróżnicowane, typu ,cod mod, ffa, dm, gun game itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

de_survivor

 

cs_alpin

 

de_abaddon

 

de_hell

 

de_avangard

 

de_dust2_snow

 

de_afganistan

 

de_abou

 

de_dust2003

 

de_winteraztec

 

de_zima

 

de_winternuke

 

de_vertigo

 

de_trust

 

 

 

pewnie i tak ich nie zaakceptujecie bo nikt nie grał na połowie tych map, tak to jest jak się gra na 3/4 serwerach a nie chodzi na zróżnicowane, typu ,cod mod, ffa, dm, gun game itp.

 

 

hmm... zanim napiszesz, że nie graliśmy na połowie tych map to się zastanów bo tak się składa, że większość tych map była kiedyś na serverze. Mapy takie jak dust2_snow czy winteraztec będą wgrane na okres zimowy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niech ktoś odniesie się do mojego mappacka:

 

 

 

1 de_train

 

2 de_dust4ever albo de_dust albo de_dust2002. Osobiście jestem za de_dust2002

 

3 de_mirage

 

4 de_nuke

 

5 de_dust2

 

6 de_aztec

 

7 de_inferno

 

8 de_westwood

 

9 de_cpl_mill albo de_tuscan

 

10 de_cbble

 

11 de_dust2

 

12 de_kabul32

 

13 Jakaś mapa z hostami i dla mnie najlepszym wyborem byłoby cs_militia

 

 

 

Nie ilość, a jakość. Mapy wszystkim dobrze znane i w miarę wyrównane, a gra na taki italy czy dust4ever jest beznadziejna bo zarówno na pierwszej jak i drugiej mapie tt ma 98% większe szanse niż ct, a chyba nie o to chodzi. Jeśli nie odpowiada Wam mój mappack to usuńcie: italy, torn, storm, dust4ever bo te mapy to nieporozumienie. Przy votemap te mapy nie miałyby prawa bytu. Czekam  co o tym sądzicie, a przede wszystkim opinia sempera bo ciągle pieprzy mi, że się nie udzielam. Tak się składa, że się udzielam, ale nikt nie reaguje na mój post... 

 

 

 

Jestem również za usunięciem PTB. Mam wrażenie, że jestem najbardziej na to uczulony. W ciągu jednej mapy jak mi dobrze idzie potrafi przerzucić mnie 3 razy co uważam za nieporozumienie. Po co nam PTB jak jest autobalance? Jeśli nie usuniecie to skonfigurujcie tak, żeby nie przerzucało kogoś tak jak w moim przypadku 3 razy na jednej mapie, a raz zdarzyło się, że w ciągu 6 rund (co uważam za rekord) potrafiło przerzucić mnie 2 razy. Oczywiście jak źle mi idzie bo gram w takim ct na italy to PTB mnie nie widzi, nagle jak gram dajmy na to w terro na tej samej mapie to w ciągu 2, 3 rund przerzuca. O co kaman? 10 lat temu na serwerach nie było, ani PTB ani autobalancu i ludzie jakoś potrafili grać. Bo ludzie grali po takiej stronie gdzie im zwyczajnie odpowiadało. Są też przykłady gdzie niektórym nie odpowiada po jakiej stronie grają i od razu przechodzą do przeciwnej drużyny bo tam mu jest lepiej. Takich graczy jest wielu i za takie coś bany powinniście dawać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...