Skocz do zawartości
-=Bykuś=-

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Propozycja konkursu na DD2 #2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do zaoferowania konkurs.

 

Wyglądało by to następująco: gracze przesyłają demka ze swoich "najlepszych" akcji z Naszego serwera, a JA wybiera 3 najlepsze, które są nagradzane np  VIP'em, na określony czas. 

 

Moja propozycja to:

 

  I miejsce = VIP na okres 3 miesiące ( Tu mogę dać cs-go )

 II miejsce = VIP na okres 2 miesiące 

III miejsce = VIP na okres 1 miesiąca

 

Oczywiście liczę się z tym że zaraz zaczną się pytania: A kto to opłaci, za sponsoruje.??

ODPOWIADAM: JA, jeśli nie uda mi się znaleźć dodatkowego sponsora, tak więc proszę o nie pisanie zbędnych komentarzy.

 

Proponowany Termin Rozpoczęcia Konkursu: 10.06.2015

Czas Trwania: 2 MIESIĄC

Czas Zakończenia: 10.08.2015

Czas Na Wyłonienia  Zwycięzcy: 7 dni od zakończenia konkursu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Trochę bez sensu jak jedna osoba będzie wybierać najlepsze dema ;) najlepiej zrobić komisję kilku-kilkunastu graczy i adminów albo zrobić ankietę z głosami :)

 

 

 

 

Można kogoś wybrać z UBT żeby wybierał ze mną nie ma żadnego problemu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc gracze GO są gorsi od 1.6? Bo nie rozumiem w czym problem z tego i z tego demka oceniać?

 

Jeśli dojdzie do tego GO to jestem za.

 

 

Ciężko cie zrozumieć. Nikt nie mowie ze gracze go są gorsi.

 

 

Za 1 miejsce będzie VIP na 3 miechy lub cg-go. Moim zdaniem cs go jest lepsza propozycja. Chyba ze macie jakieś inne zdanie hmm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam nic przeciwko jeśli chodzi o ten konkurs. Wyrażam zgodę, a widzę, że chętni są. :)

 

 

 

Tylko najprawdopodobniej od połowy lipca moja aktywność będzie znacznie zmniejszona, więc od razu szczerze napiszę, że nie pomogę w zrealizowaniu. Także jak coś @-=Bykuś=- to musisz liczyć tylko na siebie. :).

 

Jakby były jeszcze jakieś pytania to jestem do dyspozycji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam nic przeciwko jeśli chodzi o ten konkurs. Wyrażam zgodę, a widzę, że chętni są. :)

 

 

 

Tylko najprawdopodobniej od połowy lipca moja aktywność będzie znacznie zmniejszona, więc od razu szczerze napiszę, że nie pomogę w zrealizowaniu. Także jak coś @-=Bykuś=- to musisz liczyć tylko na siebie. :).

 

Jakby były jeszcze jakieś pytania to jestem do dyspozycji.

 

 

Dam sobie radę spokojnie. :)

 

 

A więc tak o dzisiaj zaczyna się konkurs i będzie trwał do 10 sierpnia tak jak napisałem na początku. Za 1 miejsce będzie cs-go.

 

 

PS. Wszystkie demka będzie trzeba dodać do tematu który powstanie po gdzinie 15. Temat będzie zamieszczony w dziale DD2#2

 

 

Pozdrawiam Bykuś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...