Skocz do zawartości
Ganja Mafia1992

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie Kali Gibbs

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kali Gibbs

Wiek: 23 w czerwcu

Doświadczenie (w byciu adminem): 9

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  8,5

Staż w CS-sie: 10 lat z przerwami

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Chce wrócić na swoje stanowisko

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2h 

Kontakt: steam

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Kali%20Gibbs/80.72.43.106:27032/

http://www.gametrack...2.43.106:27032/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, kolejne możesz składać po upływie 14dni od momentu odrzucenia przez Administrację. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum.

 

 

 

 

Wszystko na ten temat. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla Waszej wiadomości mimo wszystko miał ode mnie pozwolenie na wcześniejsze złożenie podania. :).

 

 

 

Uważam, że był jednym z najporządniejszych adminów ODD2#2 i niezmiernie dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków. Mam do niego duże zaufanie i wiem, że nie zawiedzie. Ponadto bardzo często prosi mnie o wejście na serwer z powodu dość wysokiej ilości cziterów, a ja nie zawsze "jestem w stanie mu w tym pomóc".

 

Niestety czasem nie każdy da radę wbić wymagane 7 godzin tygodniowo, przez co Kali został zdegradowany, lecz pamiętam czasy, gdzie świecił aktywnością wzorową tak, że aż dobrze było podliczać jego godziny spędzone na serwerze.

 

 

 

Podsumowując wszystko w jedno zdanie - porządny, aktywny admin, dlatego jestem w stanie zaufać mu ponownie i przyznać admina.

 

 

 

zgłoś się do mnie na PW/steam.

 

Witam ponownie w zespole. :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...