Skocz do zawartości
LopeZ;)

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> podanie o admina LopeZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :  : LopeZ

 

Wiek : 24 lata

 

Doś.w  byciu  adminem : 2  lata

 

znajomosc  amx : 10

 

steam : STEAM_0:0:16432979

 

Dlaczego  ja : Jestem  aktywny   rano jak  i  wieczorem chciałbym  pomóc  troche  na  serwerze :D  jestem  raczej  typem  spokojnego  człowieka i staram  się  załagodzić  sytuacje  niż  prowadzić do  spiny :D

 

Czas gry : codziennie po  pare  godzin

 

Kontakt : steam, tel, fb

 

link gt : http://www.gametracker.com/player/Lopez/80.72.43.106:27032/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK:

 

 

 

+ogarniasz

 

+wiek

 

 

 

Ps. Dodaj link do gt widzę masz 33h więc to jest dobrze . Ale musisz go w podaniu dodać . W amx 10 ? Nie wiem czy to prawda ;d Chyba że naprawdę to bedzie dobra pomoc ;d 

 

 

 

Ale jestem na TAK ! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Była już taka sytuacja, że gracz złożył w tym samym dniu konto a następnie podanie na admina i dostał funkcję admina więc nie możemy się do tego przyczepiać. Gracz ogarnia, aktywny, wiek. Do poprawienia forum i kultura. Neutral 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak widzę go na serwie 

 

+Kultura dobra

 

+Steam

 

+Godzinki W GT

 

Dziś rano go widziałem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O konto pod podanie nie mogę się doczepić, jednak w dniu dzisiejszym szansy na admina nie dostaniesz.

 

 

 

Popraw kulturę. Zdecydowanie u admina powinna być na pierwszym miejscu (powinieneś nią świecić), a z tego, co widzę z postów pisanych wyżej - tak nie jest. Ponadto niestety jako OPIEKUN serwera nie kojarzę Cię w ogóle. Miało to miejsce pewnie dlatego, że miałam 2-tygodniowy urlop, a widzę, że aktywność masz i to nawet wzorową, lecz to nie wystarczy.

 

Natomiast nie znam Cię na tyle, by przydzielić Ci admina. Daj się poznać przede wszystkim mojej osobie i zapraszam z podaniem za 2 tygodnie, a myślę, że już wtedy ubierzemy Cię w niebieski kolorek. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.


Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...