Skocz do zawartości
! Elader ~ Criistal ~

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> [Plugin] Propozycja #2

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, no to znowu Ja, znowu z propozycją a mianowicie, po drogach w necie znalazłem dość ciekawy plugin, niestety nie był testowany przez moją osobę bo na daną chwilę nie mam dostępnego dla siebie serwera, lecz opinie od ludzi są pozytywne, Plugin(y) przedstawiam poniżej.

 

 

 

Nazwa: Lucia Hallucination

 

Opis: Plugin pomaga w wykrywaniu wallhacka u graczy. Tworzy postać w ścianie, widzialna jest tylko i wyłącznie dla admina i osoby która używa wh.

 

Wideo pluginu: 

 

Źródło + Download: http://amxx.pl/topic/16299-lucia-hallucination-antywallhack/

 

 

 

Kilka słów ode mnie: Myślę, że to dobra alternatywa aby taki plugin istniał na naszym serwerze, ograniczyło by to nietrafione screene, idziemy w kierunku dobra dla graczy, bo jeśli czysty gracz zostaje zbanowany na serwerze poprzez zrobienie mu screenów to musi czekać i czekać, bądź w nocy nie ma ludzi z "unban team" więc zamiast go banować na sprawdzenie to się odpali ten plugin który by nam pokazał czy dany gracz posiada WH, wtedy po nagraniu demka banujemy gracza bez screenów.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...