Skocz do zawartości
lil Kapi

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Szansa dla Dr?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DR.ROZPIERDUCHA

 

Wiek: 14 lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Spore.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7,5 (bez pluginów)

 

Staż w CS-sie: 6 lat.

 

Steam / NonSteam: Steam.

 

Dlaczego Ty: Chciałbym pomóc chronić serwer przed cziterami. Wiek tu nie ma znaczenia (jak dla Mn), bo jeżeli się ogarnia sprawe, to można lepiej ogarnąć niż nie jeden 16 latek. Admina miałem bardzi dużo razy, więc ogarniam. Myślę, że się przyda kolejna pomoc na serwerze.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-5 godz.

 

Kontakt: Steam: Fucking C@/\/\per, pw.

 

Link do gt:http://www.gametracker.com/player/DR.ROZPIERDUCHA/80.72.43.106:27032/

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. Pozdrawiam :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że w tym wypadku nie ma po co czekać na wypowiedzi.

 

 

 

Opinię wyrażę w 3 zdaniach:

 

Nie kojarzę Cię za bardzo z serwera Mój Drogi.

 

Tak na prawdę godziny w tym tygodniu jakieś masz (choć i tak nie są one godne uwagi), lecz ogólnie aktywność w miesiącu nie jest zadowalająca, bo nie było Cię na serwerze praktycznie ponad 3 tygodnie, a kilka dni temu powróciłeś i już składasz podanie, które nie jest za bardzo na miejscu. Ponadto na chwilę obecną nie masz wymaganych 30 godzin.

 

 

 

Dobij godziny i zapraszam z podaniem za 2 tygodnie - zobaczymy co z tego wyjdzie.  :).

 

Jeśli chodzi o moją osobę w sprawie Twojego wieku... Sprawiasz wrażenie dość ogarniętego człowieczka, więc jeśli pokażesz, że Ci zależy i dasz się poznać bliżej zarówno mi jak i adminom - będę skłonna przydzielić Ci admina. Na dzień dzisiejszy takowej szansy niestety nie dostaniesz chociażby dlatego, że nie jestem przekonana co do Twojej osoby oraz do tego, że z dnia na dzień nie zrezygnujesz ze swojej kandydatury.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...