Skocz do zawartości
MERTON

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Rekru na moderatora TS.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja chciałbym złożyć propozycję na temat odtworzenia rekrutacji na moderatora ts3. Czemu ? ponieważ często i dużo graczy wbija na tsie na kanał i pyta sie czy dodamy mu range zajerestrowany itp. Albo na temat kanału. Jak dla mnie miejsce 1 lub 2  jeszcze potrzeba. Z jedną z sytuacji dokonałem z   . Może potwerdzi ;d 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak się nie chcą rejestrować to na siłę tego nie zrobisz, @Freezu jest, @NumberOne, ogarniają.

 

 

 

Jakby sobie moderator nie radził, napisałby wyżej, aby otworzyć, a jeśli piszę, że daje radę to po co otwierać...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale nie siedzą zawsze... Nie każdy będzie siedział 24/7 na tsie .. Nie raz nie dwa wbijają do mnie ludzie gdy gram np. mieszanca. I pytają czy ktoś go zajerestruje albo doda mu jakaś range lub coś na temat kanału. Czekam na wypowiedź innych co grają ze mną mieszańce lub siędza na tsie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem może nie wiedzą. Moderator też jest od tego żeby się całym tsem zajmował. Jak dla mnie jeszcze jedno miejsce nie zagrożi życiu tsa a ułatwi pracę innych moderatorów.

 

 

 

 

 

 

 

Ps. Pamiętajcie to jest propozycja. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma potrzeby otwierania rekrutacji - jest nas wystaczająco dużo, do tego dochodzą osoby z wyższymi rangami, które na ts'ie też mają uprawnienia. Otworzymy ją jak zwolni się któreś z aktualnych miejsc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...