Skocz do zawartości
Dziku156

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> prosba

Rekomendowane odpowiedzi

Ale po co  usuwać?? Skoro to jest "moc" tej klasy to samo co by usunąć błyskawice elektrykowi, niewidzialność ninji, łuk stalker'owi...

 

Ja jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stawiam, ze nic nie zostanie zmienione, bo duzo ludzi gra ta klasa tak jak kucakiem. Wyborowy to 2 klasa (po saperze) nie premium, ktora spokojnie daje rade polozyc premki, wiec ma wziecie. Wydaje mi sie ze jedyne co mozna zmienic to zmniejszenie oslepienia, bo przy takiej 100 strzalowej "serii" :D wchodzi ze 20 razy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem klasa jest przesadzona jak na zwykłą może nie powinno się jej zabierać bezliku ammo, ale coś na pewno należy jej odjąć już same statystyki ma bardzo dobre i jest rozbudowana. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa nie jest wcale przesadzona , może tylko trochę z tym oślepieniem  , a piszecie tak bo trudno wam ją zabić taka jest prawda , jest to jedna z najlepszych zwykłych klas gra nią wile osób i zabranie jej bezliku czy oślepienia spowodowało by ze gra ta klasą nie miała by sensu i nikt by nią nie grał .Klasa była już osłabiona wiec myślę ze będzie ok .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...