Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> [Podanie] @n@ruk ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: @n@ruk ;]
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): Przez spory czas byłem adminem na only DD2 innej znanej sieci serwerów, a przedtem jeszcze na nieistniejącymj już CS-UWB.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: Konto steam 2k10 + nie jestem w stanie określić ile czasu na nonsteamie.
Steam / NonSteam: STEAM => STEAM_0:0:34088237
Dlaczego Ty:  Myślę, że jak każdy uczciwy gracz nienawidzę, gdy na serwerze jest osoba z cheatami, dlatego też chciałbym pomóc w pozbywaniu się takich osób.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W zależności od możliwości. Ostatnimi czasy miałem mało czasu, ponieważ pisałem matury.
Kontakt: STEAM , GG: 9323641

 

Link do GameTracker'a: 

http://www.gametracker.com/player/%40n%40ruk%20%3B%5D/80.72.43.106:27032/

 

 

@Edit

Edytuje post po radzie Richarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przyznam szczerze,że nie kojarzę Ciebie w ogóle z serwera dlatego też Neutral .

 

 

 

 

 

 

 

PS> Nie reklamujemy innych sieci w podaniu ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mogę powiedzieć nie

bo nie ma do tego powodów. Nie mogę powiedzieć tak

bo w żaden sposób nie zdażyłeś mnie do tego przekonać. Co do aktywności fakt zdarza mi się Ciebie widzieć. Nie udało mi się zaobserwować abyś wykazał w grze jakiś wyższy poziom umiejętności i raczej utorzasmiam sobie Ciebie jako przeciętnego gracza. "Ja" bynajmniej wychodze z założenia, że rozdawanie banów i walenie każdemu ssów jest rzeczą niedopuszczalną tak w tym przypadku z doświadczenia na to patrząc obawiam się, że banów tych może być zbyt dużo gdyż wielu graczy przesta Ciebie w umiejętnościach.

 

 

Z drugiej strony patrząc nie widzę przeciwskazań abyś tego admina dostał gdyż na serwerze jest co robić i często obecność drugiego aktywnego admina jest dla obu zbawaieniem. Sam na ODD2 dopiero co świeżo admina otrzymałem i nie mogę opędzić się od zadań, które trzeba nieustannie wykonywać. Aby podjąć się tego zadania trzeba być świadomym jednego - To nie jest przyjemność i jakiś powód do dumy tylko dziesiątki obowiązków i zasad i dojrzałego zachowania, których trzeba się 3mać

 

Czasem lepiej jest w gronie znajomych mieć kilku adminów aby i ich prosić o pomoc niż obciążać swoją przyjemną grę. Wybaczcie, że tak szeroko opisałem swoje skromne zdanie, ale taki już jestem :dodgy:  Niczego nie robie na opak :)

 

Z mojej strony głos - neutralny.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W swojej przeszłości zawsze kierowałem się obiektywnym punktem widzenia, nigdy subiektywnym. 

 

 

 

PS

 

I smutno mi się zrobiło, że tak nisko oceniasz moje umiejętności gry, chociaż zazwyczaj jestem w topce. :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli konto masz z 2010r  i nie jest kupione to znaczy że jakieś doświadczenie masz. Jestem na tak. Ponieważ adminów jest ciągle za mało, jeżeli się nie sprawdzisz to odpadasz normalne, można dać szansę zobaczyć czy się zna na robocie. A to czy jesteś słabym czy też dobrym graczem to nie ma znaczenia bo wh, aim, sh... jest łatwo wykryć ja gram w csa 1.5 roku i jestem już dobrym graczem jak i adminem na innych sieciach  w przeszłości, dostałem admina nie mając skilla i jakoś nie było problemów z adminowaniem, Także i Anaruk sobie poradzi. 

 

 

 

Nie wiem czemu ale mam odczucie że admin dla was to coś strasznie trudnego no to powiem wam że przy wgrywaniu pluginów i budowania serwera od zera to jest śmieszna funkcja zero trudność. Po za tym mam takie zdanie że powiniście sobie pomagać wzajemnie.

 

 

 

Richard - Czytałem podania i wywnioskowałem że ty wogóle nie widujesz ludzi na serwie aż chyba sprawdze twoje gt bo coś mi się zdaje że nawet tych 7 godzin nie masz w tygodniu.

 

 

 

A to peszek- napisałeś w swoim podaniu że masz takie wysokie doświadczenie a nawet nie wiesz jak wygląda trigger aim to znaczy sety. Doświadczony admin od razu to zauważy u gracza, zgłaszałem Ci 2 dni temu gościa przez 30 min i nie tylko ja tylko jeszcze 2 innych graczy a ty twardo mówiłeś że jest czysty.Wiesz co wątpię w te twoje doświadczenie naprawdę. Jestem ciekawy czy wogóle wiesz co to sety.

 

 

 

Jeszcze jedno zauważyliście pewnie że dużo raszuje, czemu? A to temu że jak szybko padnę to przez 1.30 min mogę dobrze gościa oglądnąć bez schodzenia na specta polecam zajebista taktyka jak ktoś zgłosi na U@.

 

 

 

Jeśli chodzi o podanie jestem na   [TAK]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę dużo taktyka raszowanie i sprawdzanie dobrą a nie a nie rozmawiamy tutaj o taktykach o tym kto co umie tylko o podaniu

 

Co do podania jestem na tak gracz zawsze niżej ode mnie był w tabeli ;p aktywny zgłaszal na u@ jak miałem admin a kilka razy się spotkałem , kultura po GT godzinki są jestem na tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako iż nie było żadnego głosu na nie, a więcej było głosów na tak, niż neutralnych jestem skłonna przydzielić Ci admina. :).

 

Nigdy do Ciebie nic nie miałam, godzinki na serwerze masz, zgłoszeń na u@ dokonywałeś, także wszystko jest na swoim miejscu.

 

 

 

Witam Cię w gronie adminów ODD2#2. :).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...