Skocz do zawartości
Agatka.

Mapa de_dust2

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłam iż, na serwerze są 2 mapy dust2. css_dust2 i de_dust2.

 

Piszę bo bardzo dużo gram na tym serwerze od kiedy dostałam admina, i połowa serwera pisze na say'u "Czemu ktoś przez cały czas wybiera mapę de_dust2 lub css_dust2", bo jak są dwie to bardzo często się ona powtarza.

 

Chciałabym bym też zaznaczyć że, po co mapa de_dust2 jak wszystkie inne mapy są przystosowane pod cs go. Nawet sama nazwa serwera mówi za siebie.

 

 

 

Pozdrawiam Agatka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to teraz zastanówmy się, czemu ludzie wybierają jednego z dust`ów? Jak się głębiej zastanawiłem, to wpadłem na taką wyjątkową myśl, "czyżby ją lubili?".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołączam się do tego... co chwilę jest któraś z tych dwóch wymienionych przeć koleżankę wyżej map i każdy się na to skarży.. lepiej usunąć de_dust2, bo jak ktoś chce pograć na tej mapie uznasz iść na ODD2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No usunięcie map napewno nic nie da...

 

Przypominamy Wam, ze głosowanie na mapy opiera się na większości głosów i to one przeważają przy jej wyborze.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak jest dd2/inferno/mirage to jest pełny serwer. Niech zostanie to dd2. Dlaczego? Największą grywalność maja mapy, które są po prostu "klasykami". Mi osobiście to nie przeszkadza. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@#RELOP przecież Ty nigdy nie byłeś na tym serwerze ;-;, to dzieci i trolle wybierają tą mapę, a reszta graczy dzieli się na 4 mapy, ale to nic nie da i jest wybierany zawsze dust, ta mapa nie pasuje do tego serwera.. przecież to csgomod no to zachowajmy mapy z cs:go..

 

 

Lovo a kto zawsze zgłasza? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No to teraz zastanówmy się, czemu ludzie wybierają jednego z dust`ów? Jak się głębiej zastanawiłem, to wpadłem na taką wyjątkową myśl, "czyżby ją lubili?".

 

 

No tak tylko że wszyscy się skarżą iż przez cały czas "gramy to samo"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak tylko że wszyscy się skarżą iż przez cały czas "gramy to samo"

 

 

Zawsze można wgrać plugin, który uniemożliwia wybierania 4/8 ostatnio granych map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...