Skocz do zawartości
A to peszek

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> A to peszek ?:)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ? to peszek ? :)     9856 STEAM_0:1:4567919

 

Wiek:27

 

Doświadczenie (w byciu adminem):

Świadczyłem swoje usługi na kilku serwerkach typu FFA / TP np: U*****, P****** i kilka mniejszych

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):

10

 

Staż w CS-sie: Gram od v1.1 będzie koło 10 lat

 

Steam of course

 

Dlaczego Ty:

 

Nie zamierzam być kolejnym w szeregu dla rangi. Mam świadomość, że korzyści idących z bycia adminem nie ma żadnych a wiąże się z to z szeregiem obowiązków, których deklaruję się podjąć i w należyty i staranny sposób wykonywać. Ogromne doświadczenie i wieloletnia gra pozwala z łatwością zadbać o porządek. Główną korzyścią jaką mogę zapewnić to zadbanie o odpowiednią atmosferę na serwerze i szczególny brak tolerancji dla haxów, których nie problem mi odróżnić od graczy doświadczonych. Nie na jednym serwerze udowodniłem swoją nieomylność i bardzo dużą skuteczność. Prawdą jest to, że konto na forum mam założone od dziś i nie zdażyłem aktywnie uczestniczyć w życiu forum. Konto założone zostało z myślą o złożeniu podania. Swoją osobą oferuje przede wszystkim:  Dojrzałość i myślę, że każdy H@ tą cechę uważa za jedną z najcenniejszych. Po za tym Amx jest mi znany. grające towarzystwo też.

 

 

P.S Nie obiecuje złotych gór jak Bronek czy Duda. Daje siebie i swój czas dla Was po to żeby wszystkim nam było lepiej :) 

 

P.S2 - Jestem uzależniony od tej gry :)

 

 

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Trudno określić dzienny limit w związku z tym, że jestem osobą pracującą swoje usługi świadczyć mogę wieczorami i późnymi godzinami nocnymi  Szczególnie weekendy i godziny 20:00 - 03:00 czasem i do rana jak jest z kim poszaleć.

 

Kontakt: STEAM ____leszczyq____

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Of course !

 

 

 

http://www.gametracker.com/player/%C8%BA%20to%20peszek%20%3F%3A%29/80.72.43.106:27032/

 

 

P.S - O kolorze nic mi wiadomo nie było. Jeśli nadużyłem czyiś praw to tylko nieświadomie. Grywam jeszcze na innym serwerku ale jeśli się dogadamy to rozpakuję tu walizki na dłużej.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Logiś jakoś ja Cię kojarzę i nawet rozmawiając z Danke o małej ilości aktywnych adminów akurat Ciebie pamiętałem za tego, który na serwerze bywa. Szkoda, że nie utwkiłem Ci w pamięci bo raczej powinienem. Zazwyczaj zajmuję 1 miejsce w tebeli fragów :)  Jak wspomniałem w poprzednim poście w tych godzinach można mnie trafić jeśli grywacie rano raczej na siebie nie wpadniemy. Ale Logiś ty powinieneś kojarzyć.

 

 

 

 

Nie ukrywałem, że konto zostało założone do złożenia podania lecz jak każdy aktywny admin wie obowiązek z jego korzystania przy adminowaniu jest raczej  naturalny. Nie zamierzam spamować 3 dni bzudarmi na forum, żeby zyskać czyjąś aprobatę kilkoma nonsensami na forum. Nie zakładam konta dla każdego serwa, na którym gram dopóki nie czuję takiej potrzeby. Przez tyle lat grania i ilość serwerów, które za ten czas przeszły przez moje ręcę mógłbym sobie zacząć kolekcjonować adresy www.

 

 

Nie bawie się w nonsensy, To ja wyszedłem krok do przodu zaoferując coś od siebie.  Każdy kto choć trochę ma pojęcia o dobrym adminie myślę, że zrozumie to o czym mówię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Bardzo sympatyczny, miły, kulturalny gracz. Często grałem z nim na serwerze. Zgłasza na u@ i jego podejrzenia są trafne. Godny kandydat na to stanowisko. Masz moje poparcie lecz popraw aktywność na forum. Powodzenia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na NIE , widywałem na serwerze ale nic poza tym niczym specjalnym się na serwerze nie wyróżniasz brak zgłoszeń na u@ oraz konto na forum pod podanie .  Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zakładałem, że nie każdy będzie zachwycony moją kandydaturą. Prawdą jest fakt, że nie wszystkich zdążyłem jeszcze do siebie przekonać lecz jestem przekonany, że z pewnością przyjdzie na to czas. Myślę, że ofiarowana szansa wpłynie każdemu na dobre. Chyba nikt z nas do stracenia nic nie ma. A czas zweryfikuję czy podjęta decyzja była słuszna czy nie. Znając siebie i swój charakter z pewnością nie zawiodę !

 

 

 

A to peszek ?:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Cóż, nie wiem czy mam prawo się wypowiadać, gdyż sam niedawno zgłaszałem swoje podanie. Jednak Peszka widuję na serwerze dosyć często, gra w miarę, czity zgłasza, z kulturą też nie jest najgorzej :) 

 

 

 

Jestem na TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję każdemu kto bezinteresownie znalazł czas wypowiedzieć się w tej sprawie. Zarówno tym, któzy wsparli miłym słowem jak i tym, którzy zgłosili swój sprzeciw. Mam nadzieje, że podjęta decyzja o ile będzie pozytywna wpłynie wszystkim nam na korzyść.

 

 

 

 

 

P.S - Dla tych, którzy argumentem na nie przwołują zakładanie konta pod podanie. Wydaję mi się, że dużo dojrzalszym zachowaniem jest uczciwe podejście do sprawy i granie w otwarte karty niż założenie konta kilka dni wcześniej i spamowanie forum aby zyskać kontrargument na Wasze sprzeciwy. Byłem adminem na kilku serwerach i nigdy zakładanie konta pod podanie nie było powodem do sprzeciwu. Faktem jest, że każdy serwer żyje swoimi zasadami i to Góru decyduję o jego elementach. Może i nie miałem okazji zabłysnąc na forum lecz to nie tutaj przyda się doświadczona ręką. Myślę, że są wyznaczeni odpowiedni ludzie, którzy tutaj wniosą więcej niż ja. Ja oferuję siebie dla gry i w tym czuję się dobrze a logicznym aspektem tego wszystkiego jest również uczestniczenie w życiu Forum, które jest nie uniknione i którego się nie  obawiam.

 

 

A to peszek ? :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W związku, iż zrobił się tutaj mały chaos podaję ostateczny werdykt i podanie przyjmuję.

 

 

Gracz jakich mało - kulturalny, a przede wszystkim doświadczony. Gra przeważnie nocami lub późnym wieczorem (a takowych adminów najbardziej potrzeba), dlatego kilka osób mogło go nie widywać, gdy przebywacie na serwerze w ciągu dnia.

 

Jedynie aktywność na forum @A to peszek masz do nadrobienia, ale myślę, że to problemem nie będzie. Witam w gronie adminów ODD2#2 i życzę owocnej pracy. :)

 

 

 

 

 

 

 

PS. @Richard ździwiłbyś się ile @A to peszek dokonał zgłoszeń na u@. :).

 

Może akurat gdy grałeś z nim - serwer był czysty (bez żadnych cziterów) i nie było co zgłaszać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...