Skocz do zawartości
Legendarny RoMaN

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> RomaN na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: RomaN

Wiek: 22lata

Doświadczenie (w byciu adminem): ponad 1000godzin plus 3 miesiące opiekun DD2

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10 

Staż w CS-sie: od 2k14 zaczełem czyli rok 1500 godzin dzień i noc :)

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: Ponieważ jest mało adminów mało widzę a dużo gram od godziny 18 do 22 w tygodniu i zauważyłem że mógłbym pomóc.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: tak 2 godzinki minimum maksimum 15 zależy czy siedzę cały dzień w domu czy jestem w pracy. Często no live;)

Kontakt: Steam   roman3213212

 

Link do GameTracker'a:

http://www.gametracker.com/player/Roman/80.72.43.106:27032/



http://www.gametracker.com/player/Legendarny%20RoMaN/80.72.43.106:27032/

 

 

Konto nie jest założone pod podanie zobacz kiedy założyłem. Po za tym aktywność na forum to rozumuję że nabijanie nie potrzebnych postów tak? Czyli siema w przywitaj się i takie tam. Zanam się na robocie to pisze podanie bo Admini sobie olewają to chce pomóc po za tym zgłaszam na u@ i pisze na steam do innych adminów. Byłem Headadminem, superadmem, opiekunem DD2 i team speak także na pewno się wyróżniam od adminów którzy banują za wh a gość ma aima nie raz widziałem takie akcje na tym serwie. To tak krótko na mój temat. A i dodam że odpowiedzialność jest na pierwszym miejscu u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie wyróżniasz  na serwerze się niczym specjalnym  na u@ brak zgłoszeń. Poza tym konto na forum założone pod podanie . Jak na razie jestem na NIE .

 

 

 

Pograj jeszcze trochę , zwiększ aktywność na forum i w tedy zobaczę ;)

 

 

 

 

 

 

 

EDIT;

 

 

 

Po trzecie najgorsze jest to że ja też was nie widzę na serwerze aktywność adminów jest tak słaba że bez komentarza.

 

 

Każdy z nas ma jeszcze inne obowiązki ważniejsze od gry na serwerze więc sobie daruj takie teksty koleszko . Jeżeli admin ma przegrane minimum 7h,które jest wymagane to nikt nie może się do niego przyczepić . Zapamiętaj to sobie !

 

 

 

 

 

Po drugie admin jest na serwie zgłaszam mu a on nie wie co się dzieje żyje w swoim świecie i ma kompletnie wyj... dzisiaj miałem takie zdarzenie że admin jest gość sobie reklamuje a on nic, wcześniej był cheater z wh odpalony na maxa zgłaszałem 5 razy nic zero reakcji nie wiem co jest i inni gracze też narzekają że admini są słabi mało który admin coś się stara i ogarnia i ile czasu to zajmuje 3 rundy patrzeć na gościa co ma wh to masakra

 

 

Jeżeli masz wątpliwości co do pracy admina , który był na serwerze zapraszam do złożenia skargi oczywiście popierając ją dowodami . http://multi-head.pl/forum/94-skargi-i-problemy/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak po pierwsze primo adminów jest za mało.

 

Po drugie admin jest na serwie zgłaszam mu a on nie wie co się dzieje żyje w swoim świecie i ma kompletnie wyj... dzisiaj miałem takie zdarzenie że admin jest gość sobie reklamuje a on nic, wcześniej był cheater z wh odpalony na maxa zgłaszałem 5 razy nic zero reakcji nie wiem co jest i inni gracze też narzekają że admini są słabi mało który admin coś się stara i ogarnia i ile czasu to zajmuje 3 rundy patrzeć na gościa co ma wh to masakra. 

 

Po trzecie najgorsze jest to że ja też was nie widzę na serwerze aktywność adminów jest tak słaba że bez komentarza.

 

 

 

Nie chce wam mówić i uczyć jak dzieci tylko powiedzieć wam prawdę jak jest macie zajebistą sieć która tak długo się budowała serwer po serwerze. także dalej trzeba tak robić żeby graczom lepiej się grało i było fajnie zajebista atmosfera. A nie co drugie słowo to kurwa gdzie te adminy do kurwy..... i takie tam... chce wam pomóc i mam nadzieję że weżmiecie to do serca i zaczniecie coś działać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIE.

 

 

 

- Wypowiadasz sie we własnym podaniu (opcji edytuj nie masz?)

 

- up. Skoro jestes taki zachłanny i lekko mowiac nadpobudliwy to nie wiem co moze byc przy dawaniu banow

 

- 2 posty? smieszny jestes (to ze masz konto od dawna to czemu sie nie wypowiadales? Ja tez jakos nie wypowiadam sie w przywitaj sie i innych duperelach. Konto mam od 2 lat i tez moge sie takim argumentem podeprzec ale tego nie robie)

 

- Jakoś Cie nie widać

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chociaż spełniasz podstawowe wymagania i masz doświadczenie w administracji to na chwilę obecną jestem na NIE

. Dlatego, że jak napisał Richard na naszym serwerze zbytnio się nie wyróżniasz. Gdy zdarza mi się z Tobą grać w tym samym czasie to zgłoszeń dokonujesz sporadynie (możliwe, że w tym czasie każdy grał czysto), a jak już takiego dokonasz to nie jest ono trafne. Poza tym ze statystki GT wynika, że tak na prawdę na serwerze zacząłeś porządnie grać jakieś 12 dni temu. Drugiego nicku pod uwagę nawet nie biorę bo ostatnia aktywność na nim była 5 marca. Moim zdaniem powinieneś dać się nam poznać i pokazać swoim zaangażowaniem, że chcesz być administratorem, bo same spełnienie wymagań to nie wszystko. 

 

 

 

Natomiast nawiązując do Twoich wypowiedzi odnośnie obecnych administratorów, to uważam, że zbawcą tego serwera też nie będziesz i zapewne w stosunku do Ciebie rónież będzie można mieć jakieś zastrzeżenia, plus dołączam się do ciętej riposty Richarda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spora część adminów nie popiera Twojej osoby.

 

Pograj jeszcze na serwerze i pokaż, że Ci zależy, a w szczególności staraj się dokonywać więcej zgłoszeń na u@.

 

 

 

Zapraszam z podaniem za dwa tygodnie. Na chwilę obecną jestem zmuszona je odrzucić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...