Skocz do zawartości
Franio i Gwiazda

fleshe+plugin

Rekomendowane odpowiedzi

Team Flash Blocker ( rozwiąże to problem z flashowaniem swoich jednakże osoba rzucająca dostaje flasha )

 

 

Plugin ma na celu blokowanie flashowania własnej drużyny. Co to oznacza? A to, że rzucony granat może oślepić wyłącznie przeciwników oraz rzucającego.

 

Proszę sie wypowidac co o tym sadzicie?

 

Proszę nie krytykować itp bo to nie ma sensu,to tylko propka może była taka nie wiem warto spróbować.

 

Moim zdaniem to by pomogło dużo gra ludzi co nie ogarnia tych granacików itp i często irytuje aż za bardzo "u mnie by były bany odrazu "

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Czy to nie będzie za duże uproszczenie rozgrywki? Fleszujące boty denerwują ale zawsze można takiemu dać kicka czy nawet bana. 

 

 

No tak tylko tu powinno być np 3x flesh na dana osobę i ban zero kicka ;)

 

Zauwazyłem ze  notorycznie to robią ludzie i strasznie to utrudnia,inne zasady tu panują ;)

 

Rozumiem ze nie wyszlo czy cos nie zauważył ktoś ale są ludzie co specjalnie wala pod "mordę"  i czuja sie bez karni przez Adminów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem to mocno irytuje .. alee ?  no właśnie chyba tak musi być :)    

 

 

 

Niech pozostanie tak jak jest :)   :D  :D 

 

 

 

xD  Frannio musisz się przyzwyczaić do tego :)  B) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie też całkiem pomocny plugin, można byłoby go wgrać chociażby na "test" na jakiś czas powiedzmy tydzień i tyle, jak się nie sprawdzi to można to przecież usunąć ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...