Skocz do zawartości
venividiwandi

Reaktywacja klanu?

Rekomendowane odpowiedzi

Można przywrócić klan, zrobić osobny dział, ale ŻADNYCH rang. Ci, co naprawdę chcieliby grać nie lecieliby na kolorek, a połowa ochotników tylko z tego aspektu się zgłasza. :)

 

 

Najwyżej ranga 'klanowicz' na ts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Można przywrócić klan, zrobić osobny dział, ale ŻADNYCH rang. Ci, co naprawdę chcieliby grać nie lecieliby na kolorek, a połowa ochotników tylko z tego aspektu się zgłasza. :)

 

 

Najwyżej ranga 'klanowicz' na ts.

 

 

Dział już jest, ranga to tylko kolorek (to się nie liczy)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie by były gdyby jeszcze stworzyć Team w CS GO i grać na jakiś turniejach, których jest sporo i dążyć by kiedyś zagrać na IEM :D. Byli by reprezentanci w CS 1.6 CS GO. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie by były gdyby jeszcze stworzyć Team w CS GO i grać na jakiś turniejach, których jest sporo i dążyć by kiedyś zagrać na IEM :D. Byli by reprezentanci w CS 1.6 CS GO. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za :) Całkiem dobry pomysł @@Wandi i myślę, że byłoby z tego coś dobrego.

 

PS jeżeli będzie potrzebny oporowiec to się zgłaszam :D :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja mogę zaproponować jeszcze jeden klan obok... Klan goblinów. 5-osoby skład największych botów. Potrzebuję oprócz @@Silverka i @, jeszcze dwóch osób.

 

 

 

 

Myślę że @Master i byliby idealni do tej formacji :D

 

 

 

a tak całkiem serio, uważam że wystarczyłby jakiś mały osobny dział na samym dole forum gdzie można by było spróbować to rozkręcić

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Odswieżam. Zapraszam do wypowiedzi.

 

 

 

 

Ty se jaja robisz? ^.^

 

 

 

Zapraszasz co parę dni, zamiast coś zrobić w tym kierunku. Tak właśnie to będzie wyglądało. @slabiakovski ma racje, wykaż troszkę inicjatywy zamiast ciągle odświeżać temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ty se jaja robisz? ^.^

 

 

 

Zapraszasz co parę dni, zamiast coś zrobić w tym kierunku. Tak właśnie to będzie wyglądało. @slabiakovski ma racje, wykaż troszkę inicjatywy zamiast ciągle odświeżać temat.

 

 

Sam wiesz jak u Nas jest, możesz pisać 10 razy do wyższego, odpisze, że pogada z Kim trzeba i tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat ma miesiąc a słychać tylko prośby o rozpatrzenie tematu. Jakaś lista chętnych do klanu? Jakiś plan działań czy dajemy rangę i gracie sobie gdy najdzie się ochota? Nie widzę żadnej inicjatywy i pomysłu, zupełnie jak w rządzie. 

 

Jeżeli klan ma wyglądać tak jak jest to w tym temacie gdzie nie widzę organizacji to chętnie rozpatrzę Waszą propozycje, negatywnie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Temat ma miesiąc a słychać tylko prośby o rozpatrzenie tematu. Jakaś lista chętnych do klanu? Jakiś plan działań czy dajemy rangę i gracie sobie gdy najdzie się ochota? Nie widzę żadnej inicjatywy i pomysłu, zupełnie jak w rządzie. 

 

Jeżeli klan ma wyglądać tak jak jest to w tym temacie gdzie nie widzę organizacji to chętnie rozpatrzę Waszą propozycje, negatywnie 

 

 

Jeżeli chodzi o listę chętnych to ja się piszę, pewnie LOLEk, śniegu czy RELOP również byliby chętni.

 

Można by zrobić formacje z 8-12 osób które regularnie grają u nas mieszki jak i byłyby chętne do grania w imię sieci.

 

Co do rangi czy kolorku to według mnie nie jest to potrzebne - jedyne co by się na start przydało to jakiś okrojony dział na forum od rekrutacji, zamieszczania wyników czy miejsca gdzie przeciwnicy mogliby dawać swoje wyzwania itd. 

 

Ja osobiście liderem czy osobą która by się tym porządnie zajęła być nie chcę ale Wandi czy ktokolwiek z zapałem mógłby się tym zająć.

 

To takie moje przemyślenia na temat reaktywacji klanu MH :D 

 

 

 

Dodam jeszcze że ostatnio jako mecz towarzyski graliśmy z CSWarszawą i myślę że chętni do rzucania wyzwań by się znaleźli :P

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/87008-mix-5v5/#entry463577

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...