Skocz do zawartości
! Elader ~ Criistal ~

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> [Plugin] Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Daję wam propozycję dwóch pluginów które mogą w jakiś sposób pomóc serwerowni i zmniejszyć nieuwagę bądź samowolkę adminów poprzez nie karania graczy którzy łamią pewne punkty regulaminu.

 

Na pierwszy ogień leci plugin, który nie umożliwia reklamowania innego serwera bądź innych stron na serwerze.

 

 

 

PS. Dlaczego taka propozycja blokowania reklam? bo byłem świadkiem sytuacji, że dwóch typków weszło na serwer i zaczęli reklamować serwer jak i stronę, lecz, że to były tkw " dzieci neo" to po każdym banie z powrotem wchodzili i admin nie mógł sobie z nimi poradzić, dlatego myślę, że taki plugin się przyda przed takimi ludźmi : )

 

 

 

Nazwa: Blokada reklam wysyłanych przez gracza [strony i IP]

 

Opis: Przedstawiam wam plugin który skutecznie blokuje reklamy wysyłane przez graczy "Na czacie oraz w nicku". Blokuje reklamy typu "Adresy IP" oraz "Adresy Stron".

 

? Nie pokazuje informacji o zmianie nicku jeśli nick zawiera reklamę

 

? Nie pokazuje wiadomości na czacie jeśli zawiera ona reklamę

 

Download + Źródło: http://amxx.pl/topic/95782-blokada-reklam-wysy%C5%82anych-przez-gracza-strony-i-ip/

 

 

 

Kolejny plugin który wlicza się do pierwszego pluginu bo to również blokada reklam, lecz różnią się tym, że w tym pluginie banuje poprzez amxbans

 

 

 

Nazwa: Anty-Reklama

 

Download + Źródło: http://amxx.pl/topic/96891-anty-reklama/

 

 

 

Drugim pluginem który chciałbym wam zaproponować to jest plugin który ogranicza wulgaryzmy na "say" chcecie utrzymać kulturę na serwerze? to plugin powinien wam się przydać, osobiście twierdzę, że wulgaryzm to część naszego pięknego języka ale to nie ja ustalam zasady : )

 

 

 

Nazwa: AntyPrzekiliniak+

 

Opis: Plugin banujący za słowa zdefiniowane w pliku tekstowym, plusem jest to że zamienia niektóre ciągi znaków które zwykli gracze stosują by nie dostać bana i wtedy sprawdza czy w danym wyrazie występuje słowo.

 

Download + Źródło: http://amxx.pl/topic/5136-antyprzekiliniak/

 

 

 

Pluginy może wam będą odpowiadać bądź wam się przydadzą ; )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnośnie pluginów blokujących reklamy - dziwię się, że nadal żadna z modyfikacji nie znalazła się na serwerze. Wcześniej korzystaliśmy z blokady, widocznie po reinstalacjach ktoś o tym zapomniał.

 

 

 

Plugin na przeklinanie moim zdaniem zbędny. Admini czuwają nad porządkiem, nawet jeśli ich nie ma można trzasnąć screena i wrzucić go do UBT, osiłki na pewno będą karane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Odnośnie pluginów blokujących reklamy - dziwię się, że nadal żadna z modyfikacji nie znalazła się na serwerze. Wcześniej korzystaliśmy z blokady, widocznie po reinstalacjach ktoś o tym zapomniał.

 

 

 

Plugin na przeklinanie moim zdaniem zbędny. Admini czuwają nad porządkiem, nawet jeśli ich nie ma można trzasnąć screena i wrzucić go do UBT, osiłki na pewno będą karane.

 

 

 

 

Plugin na blokadę wulgaryzmów to dodatkowa alternatywa, można powiedzieć, że taki dodatek do głównej propozycji "blokada reklam"

 

 

 

Skoro zapomnieli o dodaniu to czas na przypomnienie, że takie pluginy istnieją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do blokady reklam to jestem za. Wydaje mi się też, że była próba wgrania jakiejś blokady reklamowej lecz coś nie działała poprawnie - mogę się mylić, nie jestem w 100% pewny, że tak było.

 

 

 

Co do drugiej propozycji to również uważam, iż jest to zbędne. Nikt nikomu nie zabrania przeklinania na serwerze, bo można to robić ale jak wiadomo z umiarkowaniem. Admini jak zarówno niektórzy gracze też czuwają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Co do blokady reklam to jestem za. Wydaje mi się też, że była próba wgrania jakiejś blokady reklamowej lecz coś nie działała poprawnie - mogę się mylić, nie jestem w 100% pewny, że tak było.

 

 

 

Co do drugiej propozycji to również uważam, iż jest to zbędne. Nikt nikomu nie zabrania przeklinania na serwerze, bo można to robić ale jak wiadomo z umiarkowaniem. Admini jak zarówno niektórzy gracze też czuwają.

 

 

 

 

Głównym "składnikiem" jest właśnie blokada reklam, to jest najważniejsze, myślę, że szybko zostanie wgrany, blokada na wulgaryzmy to jest tylko dodatek ( osobiście, nie uznaję takich blokad ) bo wulgaryzmy to część naszego języka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Blokada reklam powinna być jak najbardziej, ułatwienie pracy adminom. 

 

 

 

Co do wulgaryzmów, jest to zbędne. Jeśli nie są używane w celu obrażenia drugiej osoby to według mnie w ogóle nie powinno być banów, tylko i wyłącznie jakby ktoś miał zamiar kogoś obrazić to powinien dostać bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...