Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> puste kille w statystykach :D

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jest taka sprawa a mianowicie jeżeli zabijesz z headshota masz 2 do statystyk ale to się nie liczy do ranku tak jak asysty i myślę ze H@ mógłby usunać to ponieważ co wbijam na serwer mam 20-30 na + patrze rank a tego nie widać bo ciągle wale głowy a do ranku to się nie liczy więc fajnie by było jakbyście to usuneli albo po prostu żeby się to liczyło do ranku :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za każdy Headshot Ci liczy tak jak za normalne zabójstwo, czyli +1 do rankingu i tak powinno być  ; ) To, że dostajesz +2 fragi za headshota to takie małe urozmaicenie, coś nowego i co podoba się graczom, nie widzę potrzeby żeby również do rankingu podbijało +2 za headshota ; )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no własnie ja też nie chce żeby do ranku dostawać 2 fragi za heada ale też po co mi 2 fragi do statystyk jeżeli to i tak nie ma w ranku :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No chyba ze tak :D dla mnie to jest głupota staty na mapie :D bo patrze zawsze mam 2-3 razy więcej na plus a patrze do ranku i tego nie ma ;D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na początku kiedy pierwszy raz wszedłem na serwer też mnie to zirytowało, ale zdąrzyłem się przyzwyczaić, że z headshota do rankingu wlicza tylko +1, a nie 2+ tak jak pokazuje w statystykach mapy, z drugiej strony to też jest dobre, wejdzie CI taki "mało doświadczony" gracz walnie przypadkowo z 4 heady i ma ciekawe staty, i wiesz daje to + do jego dumy, a teraz w tych czasach nawet gry wprowadzają w życie ogromnę emocję z tego co można usłyszeć czy też zauważyć ; d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...