Skocz do zawartości
venividiwandi

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Duszki.

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie mi brakuje podsadzania ALE: są 32 sloty i nie chce nawet sobie próbować wyobrażać co by się działo gdyby np. pół teamu TT wbijało raszem galą. Chaos i bajzel, zawsze się ktoś zatrzyma i zablokuje resztę. A z racji, że można mieć po 2 HE to TT jest wtedy bez szans.

 

Podsadzanie jest fajne ale taka możliwość według mnie nie jest warta prawdopodobnych spin na mikro/czacie w momencie kiedy ktoś zablokuje. 

 

 

 

Zostawiłbym tak jak jest ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostaje bez zmian, na innych serwerach tego nie ma, to nas wyróżnia, tak jak mówi Sunn był by jeden wielki chaos. Tak więc nie czekam nawet na opinie, pozwolę sobie zamknąć. Jest to zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na DD2#2 "Duszek" jest tylko na początek i nikt się nie spina,wystarczy grać zespołowo i można grac miło :D

 

 

No tak, tylko że na DD2 grają trochę inni gracze niż DD2/INF no i przede wszystkim DD2 jest w lepszej kondycji.

 

 

 

Ludzie się już do tego przyzwyczaili, nie wkurza ich ciągłe blokowanie a jeśli tego braknie to aktywność graczy może spaść. Serwer raczej nie jest na to gotowy.

 

Już teraz są problemy z wbijaniem np. galą, nie wyobrażam sobie co by się działo bez przenikania. ;)

 

 

 

Na tą chwilę nie jestem przekonany do tego pomysłu. Zwłaszcza po opiniach graczy a nie tylko adminów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na nie z tymi "duszkami" najlepiej zostawic to narazie tak jak jest,jak rzeczywiscie duzo ludzi bedzie to chcialo to wtedy mozna z tym zadzialac ale jak narazie to nie przejdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak już było mówione - przenikanie to jedna z rzeczy, która Nasz serwer wyróżnia. Po rozejrzeniu się za opiniami odnośnie wprowadzenia tego przynajmniej póki co zmiana nie będzie wprowadzona. Są nieraz wielkie problemy z fleszami, więc zbytnio nie ma sensu wprowadzanie kolejnego powodu do frustracji czyli blokowania się nawzajem.

 

 

 

Pożyjemy zobaczymy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...