Skocz do zawartości
Nessia ♥

Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Podania o Admina DD2+DM

 

 

Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:

 

 

- Wchodzenie raz dziennie na forum;+

 

- Minimum 16 lat;+

 

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;+

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;+

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;+

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;+

 

- Minimum 30h przegrane na serwerze;+

 

- Obowiązkowo aktywne konto steam;+

 

- Posiadanie mikrofonu;-

 

 

Wzór podania:

 

 

Nick:Nessia ♥

 

Wiek:19 lat.

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Dobre.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):6/10

 

Staż w CS-sie:4 lata.

 

Steam / NonSteam:Steam.

 

Dlaczego Ty:Chciałabym zostać adminem, ponieważ uważam ten serwer za jeden z lepszych i myślę, że również powinni być na nim ogarnięci admini, którzy poświęcają dużo czasu. Chcę się do tego przyczynić, gdyż uważałam, że każdy kto choć trochę gra na tym serwerze widział mnie na nim, jeśli chodzi o adminów to mam z nimi dobre relacje, zawsze zgłaszała to czego jestem pewna, bądź proszę o sprawdzenie gracza na u@. Kiedy jestem na serwerze nie zawsze bywają admini, ostatnio coraz rzadziej i postanowiłam to zmienić składając podanie.I jeszcze coś nie lubię jak gracze się wyzywają a na serwerze jest najważniejsza atmosfera.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Dwie godzinki.

 

Kontakt:Steam,GG,PW

 

 

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Nessia%20%E2%99%A5/80.72.40.110:27020/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podania o Admina DD2+DM

 

 

Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:

 

 

- Wchodzenie raz dziennie na forum;+

 

- Minimum 16 lat;+

 

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;+

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;+

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;+

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;+

 

- Minimum 30h przegrane na serwerze;+

 

- Obowiązkowo aktywne konto steam;+

 

- Posiadanie mikrofonu;-

 

 

Wzór podania:

 

 

Nick:Nessia ♥

 

Wiek:19 lat.

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Dobre.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):6/10

 

Staż w CS-sie:4 lata.

 

Steam / NonSteam:Steam.

 

Dlaczego Ty:Chciałabym zostać adminem, ponieważ uważam ten serwer za jeden z lepszych i myślę, że również powinni być na nim ogarnięci admini, którzy poświęcają dużo czasu. Chcę się do tego przyczynić, gdyż uważałam, że każdy kto choć trochę gra na tym serwerze widział mnie na nim, jeśli chodzi o adminów to mam z nimi dobre relacje, zawsze zgłaszała to czego jestem pewna, bądź proszę o sprawdzenie gracza na u@. Kiedy jestem na serwerze nie zawsze bywają admini, ostatnio coraz rzadziej i postanowiłam to zmienić składając podanie.I jeszcze coś nie lubię jak gracze się wyzywają a na serwerze jest najważniejsza atmosfera.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Dwie godzinki.

 

Kontakt:Steam,GG,PW

 

 

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Nessia%20%E2%99%A5/80.72.40.110:27020/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To co ja mam zacząć?

 

 

Jest mało adminów... Albo w tę albo w tamtą...

 

 

Ja osobiście dałbym 14dni na rozgrzewke i pokazanie co potrafi...

 

Z tym, że mikro ma być obowiązkowe przed akceptacją... Coś mi śmierdzi Twoja płeć...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To co ja mam zacząć?

 

 

Jest mało adminów... Albo w tę albo w tamtą...

 

 

Ja osobiście dałbym 14dni na rozgrzewke i pokazanie co potrafi...

 

Z tym, że mikro ma być obowiązkowe przed akceptacją... Coś mi śmierdzi Twoja płeć...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz 21,4 godziny przegrane na serwerze, ale jest to czas ugrany w ciągu tygodnia xD . Jakby tak dalej to jestem "ZA" informujesz, pomagasz, wydajesz się miłą osobą ;) .

 

 

 

Wymagania prawie spełnia, mikrofon na DM jest praktycznie zbędny.

 

 

 

 

 

..No przynajmniej na okres próbny ^^. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz 21,4 godziny przegrane na serwerze, ale jest to czas ugrany w ciągu tygodnia xD . Jakby tak dalej to jestem "ZA" informujesz, pomagasz, wydajesz się miłą osobą ;) .

 

 

 

Wymagania prawie spełnia, mikrofon na DM jest praktycznie zbędny.

 

 

 

 

 

..No przynajmniej na okres próbny ^^. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomimo tego, że nie spełniasz jednego z wymogów (30 godzin na serwerze), otrzymujesz Admina na okres próbny. Nie ma co ukrywać- brakuje Adminów na serwerze.

 

Pokaż na co Cię stać :P

 

A w celu rozwiania wszelkich wątpliwości co do Twojej płci zapraszam na TS'a. Zgłoś się do mnie na PW.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomimo tego, że nie spełniasz jednego z wymogów (30 godzin na serwerze), otrzymujesz Admina na okres próbny. Nie ma co ukrywać- brakuje Adminów na serwerze.

 

Pokaż na co Cię stać :P

 

A w celu rozwiania wszelkich wątpliwości co do Twojej płci zapraszam na TS'a. Zgłoś się do mnie na PW.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...