Skocz do zawartości
Gumi555

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Limit 2 HE na runde.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że temat HE był poruszany już pewnie nie raz i nie dwa. Tropiłem parę tematów i nie znalazłem nigdzie opcji limitu HE na 1 rundę. Wiem, że takie pluginy są bo widziałem takie na diablomodach. Problem polega na tym ze obecnie na dd2 ct z respa kupują HE do 1:30 i jest jeden wielki spam także rasz tt środkiem czy gala od razu odpada :F 

 

 

Widziałem argumentacje co do 2 HE ( czego tez nie jestem zwolennikiem ) i fakt faktem wyróżnia to serwer, ludzie zawsze full, ale z tym spamem i dokupowaniem granatów to przesada a robi tak połowa albo 3/4 serwera :x . I opcja np wyczekania anarchi żeby się wyrzucili i dopiero wbić odpada bo i tak zaraz każdy dokupi i okopie sie na A ;x

 

 

Myślę, że zmiana nie będzie drastyczna i w żaden sposób nikogo to nie zrazi czy też zniechęci do grania na serwerach.

 

 

Co myślicie na ten temat ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie! Sam lubię sobie dokupić he i rzucić na środek. Poresztą w rashu w tt na gale to nic nie przeszkadza, poprostu trzeba być szybszym i nie stać w miejscu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kto jak kto ale ja w miejscu nie stoję tylko zawsze rasz rasz rasz ;) i nie mów , że nie przeszkadza w raszu na gale bo zarówno od strony A ( gala na krótko ) jak i od środka ( wejscie na gale ) można gale zbombardować HE doszczętnie sam wiele razy takie HE łapałem na czoło. A nawet jak nie na gale to jakakolwiek próba raszu środkiem jest wykluczona ^^ jak ct widzi ze coś się dzieje na bramie na środku od razu lawina HE.

 

 

Hehe ale wiedziałem, że Ty będziesz na nie :P

 

 

Nie samymi granatami żyje człowiek ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawsze byłem za tym,  aby wycofać 2 he i nadal tak jest. 

 

 

 

Więc jestem za wycofaniem 2 he. Dużo osób pisało, że 2 he to przesada, a mogę się założyć, że zostawienie 1 he nie wpłynie na aktywność serwera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Powiem tak temat był poruszany  wiele razy i nie doszło do skutku tym razem tez nie dojdzie :)

 

 

 

No ale tu nie chodzi o blokowanie 2 HE bo wiem, że to już nie podlega dyskusji i raczej te 2 HE zostaną tylko o blokowanie dokupowania HE. Ustawić tak żeby było 2 HE na rundę można było kupić max. jak ktoś będzie chciał kupić trzeciego wyskoczy komunikat np: kopiłeś już 2 He. Czy coś w tym stylu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W ogóle to ja nie wiem skąd w ogóle pomysł na 2 he, przecież to jest jedna wielka pomyłka.

 

 

 

Dajmy na to, że jest 2-4 graczy na A, słyszą galę i nawet jeśli połowa z nich rzuci wszystkie HE to są w stanie zabić rush TT na A bo wybiją 80% graczy na gali (bo HE na galę pada na małej powierzchni). TT gdyby chciało rzucić tyle HE na A to muszą wyjść wysoko a i tak nie zabiją tyle co CT. Tak samo sprawa ma się z trupem. TT na DD2 ma ciasne wejścia na BS (nie licząc długiej i środka) i po 2 HE na teammate'a to za dużo, bo CT samymi HE są w stanie zatrzymać TT. 

 

 

 

Aczkolwiek faktycznie zmusza to do bardziej taktycznej gry. Klasycznie po 1 HE  też by to działało. 2 HE to max, żadnego dokupowania, bo to zabija grę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W ogóle to ja nie wiem skąd w ogóle pomysł na 2 he, przecież to jest jedna wielka pomyłka.

 

 

 

Dajmy na to, że jest 2-4 graczy na A, słyszą galę i nawet jeśli połowa z nich rzuci wszystkie HE to są w stanie zabić rush TT na A bo wybiją 80% graczy na gali (bo HE na galę pada na małej powierzchni). TT gdyby chciało rzucić tyle HE na A to muszą wyjść wysoko a i tak nie zabiją tyle co CT. Tak samo sprawa ma się z trupem. TT na DD2 ma ciasne wejścia na BS (nie licząc długiej i środka) i po 2 HE na teammate'a to za dużo, bo CT samymi HE są w stanie zatrzymać TT. 

 

 

 

Aczkolwiek faktycznie zmusza to do bardziej taktycznej gry. Klasycznie po 1 HE  też by to działało. 2 HE to max, żadnego dokupowania, bo to zabija grę.

 

 

 

Temat na 1 HE na osobę już był i padłą decyzja, że zostaje jak jest czyli po 2 HE na osobę, no ale dokupowanie to już odmienna kwestia która wg mnie powinna być rozwiązana od razu po ustaleniu ze 2 HE zostają. Niech strace i niech będą te 2 HE ale zablokowanie dokupowania HE powinno być wprowadzone już dawno. Proszę H@ serwera niech przedyskutuje ten temat na wyższych szczeblach bo tutaj to tylko możemy sobie tylko gdybać i pisać własne refleksje na ten temat a tak naprawdę to wszystko zależy od 'góry'. Przemyślcie ten temat i zastanówcie się czy tak faktycznie nie było by lepiej ??

 

 

Pozdrawiam, Tomasz C~ ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popieram pomysł by zmniejszyć czas na zakup do 15 sekund : ) Tak samo jak z HE to i dokupują fleshe, np typki z własnego teamu i po prostu rzucają prosto na mordę, takie zmniejszenie czasu również i to ograniczy.

 

 

 

Co do tematu, to fakt 2 HE to już jest maksymimum co można zrobić, osobiście mi nie przeszkadza to, że są do zakupu 2 HE ale dokupowanie to już z lekka jest przesada, czasem nie czaję ludzi, którzy mają w głowię ( pozabijam ich samymi granatami HE, dokupie zaraz kolejne )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...