Skocz do zawartości
Wyimagino

Zmiany na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chcę zaproponować kilka zmian na forum:

 

 

1. Dodanie "Tablicy ogłoszeń" , która znajdowałaby się nad shoutboxem i umieszczone w niej grafiki informowały by użytkowników o aktualnych konkursach, otwarciu rekrutacji, ciekawym wydarzeniu związanym z siecią itp.

 

 

2."Przełożenie partnerów sieci z "głównej" nad shoutboxem na bok gdzie znajdują się inni partnerzy, poprawi to w znacznym stopniu wygląd forum.

 

 

3.Zmiana ikon do wysyłanie maili, wiadomości do administratora, s@.

 

 

4.Przeniesienie reklam z "głównej" na "bok" do innych reklam. No umówmy się, że reklama kalosza nie wygląda zajebiście .

 

 

5.Zaprojektowanie nowych rang graficznych dla użytkowników, które miałyby być większe i proste. Nawiązywałyby do belek forum oraz umieszczenie na randze loga sieci czyli czaszki takiej jak w layoucie.

 

 

6.Naprawa pluginu odpowiadającego za logowanie się przez Facebook'a. Sam miałem ten problem i pomógł mi dopiero procentowy.

 

 

7.Dostosowanie graficzne belek bocznych forum oraz pogrubienie ich na ten sam rozmiar co belek głównych. Chodzi o dodanie takiej samej czarnej grafiki jak na głównych belkach do bocznych tylko, że ta grafika odchodziłaby od prawej do lewej strony belki.

 

 

8.Automatyczne dodanie specjalnie zaprojektowanego avataru z nazwą sieci nowemu użytkownikowi.

 

 

9.Dodanie pluginu znajdującego multi-konta na forum, oczywiście zostają one przekazane do sprawdzenia administratorom lub są odrazu banowane.

 

 

10.Dodanie do layoutu (loga) zapadania lub przekrzywiania podczas najechania na logo lub kliknięcia.

 

Proszę o wypowiedzi i ocenę ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Tak

 

2. Nie, wystarczy ładnie wysrodkować i dopasować

 

3. Zdecydowanie tak, ale 555 poruszył ten temat.

 

4. To jest kozak :D

 

5. Jest dobrze

 

6. Tak

 

7. Za dużo pedantyzmu psuje efekt

 

8. Graficy powinni to już dawno zrobić :D

 

9. Przy aktualnej zmiennosci IP program mógłby się mylić zbyt często :)

 

10. Zbedny bajer ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Na moje to zwykły zapychacz miejsca, lecz jeżeli komuś chce się to robić i oprawiać graficznie to nie ma problemu.

 

2. To mi się akurat podoba, za duży syf jest nad shoutboxem.

 

3. Po raz kolejny zwykły detal, jeżeli poważnie komuś się chce to niech to zrobi, jeżeli nie to da się bez tego żyć.

 

4. Reklamy to pierwsze co bym przeniósł, lecz osoby wykupujące je na pewno nie chciałyby aby te były w mało widocznym miejscu na forum co za tym idzie ta opcja nie jest chyba możliwa.

 

5. Bez znaczenia. Coś za często zmieniamy wygląd forum, nie zmieniając niczego innego.

 

6. Tutaj popieram. Jeżeli jest taka opcja to wypadałoby aby działała.

 

7. Kolejna kwestia graficzna, może być jeśli ktoś zrobi, lecz nie jest konieczne.

 

8. Kolejny bajer, nikt na to nie zwraca uwagi.

 

9. Jeżeli ktoś ma radiówkę i koledzy z ulicy mają takie same IP? Plugin oszaleje i będą z tego same problemy. 100% na nie.

 

10. Ja osobiście nigdy tego nie lubiłem, zawsze mnie to denerwowało, lecz jeżeli admin techniczny bądź kto inny kto tu zajrzy weźmie ten pomysł pod uwagę to prócz tego co napisałem nie mam nic przeciwko.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż i ja co nieco powiem na ten temat.

 

1) Popieram w pewnym sensie zdanie lekki zapychacz miejsca, jednak z drugiej stronie CI "bardziej nierozgarnięci gracze" zyskali by na tym

 

2) No przydałoby się, robi troszkę zamieszania.

 

3) Detal, lecz jeżeli komuś chciałoby się to zrobić i zrobiłby to ładnie to czemu nie

 

4) Hmm wygląda nieestetycznie, lecz CI co wykupują też mają coś do powiedzenia.

 

5) Można lecz nie trzeba. Tylko jeżeli ktoś chciałby się pobawić

 

6) Niektórzy z tego korzystają wypadałoby naprawić.

 

7) Być może poprawiłoby to efekt wizualny, lecz nie jest to pewne.

 

8.) HQ napisał bajer, mi tam się akurat podoba.

 

9) Mogą być z tym problemy. Administracja póki co radzi sobie z wyłapywaniem takowych osób.

 

10) Może być :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Jak będę chciał zjechać na dół strony, to za niedługo mi scroll odpadnie :]

 

2. Zgadzam się.

 

3. Jeśli chodzi o stronę główną "Kontakt z Administracją", jest zmieniona.

 

4. Reklamy dają dochód, zostawić.

 

5. Chciałem dorobić stare rangi, ale nikt nie ma PSD, jeżeli jakiś grafik się podejmie pracy i się spodoba to czemu nie.

 

6. Zaraz zobaczę co jest grane.

 

7. Mogę powiększyć belki, grafikę zmienić, ale na taką małą szerokość, belka byłaby cała czarna. Jak administracja zgodzi się i grafik przerobi belkę to mogę to zrobić.

 

8. Graficy wykonają jakiś avatar to nie widzę przeszkód.

 

9. Sprawdza się plugin na małe fora, na 27466 użytkowników, plugin byłby bezużyteczny.

 

10. Nie ode mnie zależy czy to wprowadzić, osobiście, nie podoba mi się taki bajer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...