Skocz do zawartości
ursus

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie ursus

Rekomendowane odpowiedzi



Nick: ursus

Wiek:20

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem na innej sieci

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/6

Staż w CS-sie: 5lat

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: Ponieważ przebywam dosyć dużo czasu na serwerze  i zazwyczaj  muszę wbijać na forum  po admina .

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 2 do 4 h 

Kontakt: steam  pw forum  gg 28415627

 

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/ursus/80.72.43.106:27032/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to samo co napisał Ganja. Konto pod podanie. Aktywność na forum. I brak steam. Będę na tak gdy to wszystko poprawisz

 

Edit@ ja przynajmniej nie widziałem żeby miał steama. Ale jak mówi to ok xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kultura - Szerokie pojęcie.

 

Do panów wyżej tzw. "wzorowych adminów" - kultura Was również obowiązuje a jednak jej nie przestrzegacie.

 

Totalnie różni, a jednak tacy sami.. Ręce opadają, jak czytam takie bzdury. Obiektywizmu kompletny brak za to faworyzacja i kolesiostwo na wysokim poziomie.

 

 

Ode mnie TAK.

 

+ aktywność na serwerze zadowalająca

 

+ wiek

 

+ steam

 

+ trafnie zgłasza odpalonych graczy na u@

 

- zaglądaj częściej na forum

 

Kolejny admin jak najbardziej się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może konto na forum założone pod podanie, ale najważniejsze, że jest obecny na sewrerze, a aktywność na forum nadrobi z czasem. Jestem na tak

. Spełnia wszystkie wymagania, na serwerze nie stwarza większych problemów swoją osobą i jeżeli będzie dobrze wywiązywał się z funkcji administratora to na pewno się nam przyda ^_^  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na tak . 

 

moze nie ma na forum aktywnosci ale mam nadzieje że nadrobi - moze kultury ale mam nadzieje ze zachowa chodz moze raz spotkalem sie z lekka spina ale lekka bez wyzwizk jakich kolwiek :) 

 

 

 

potrzebujemy bardzo adminów na dd2#2 brakuje widac to , dla mnie argumenty brak forum nie argumentami :) 

 

 

 

kazda pomoc potrzebna a ogarnietych szukamy ludzi! :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na TAK.

 

 

 

Może i aktywności na forum nie ma z czasem w 100% nadrobi ale na serwerze nie ma z nim większych problemów chociaż czasami poleci z jego ust parę wulgarnych słów ale czym by była gra gdyby czasami się nie przeklinało ;)

 

 

 

Aktywność na serwerze ma moim zdaniem bardzo dobrą minusem jak dla mnie jest tylko , że mało zgłasza na u@ nie wiem jak u innych adminów ;)

 

 

 

Można dać mu szansę i przyjąć na próbę .

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...