Skocz do zawartości
madman

Ranga "Przyjaciel Consca"

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Was prosić o stworzenie rangi jak w temacie. Dawałbym ją jedynie osobom przez siebie wybranym. Ranga ta powinna mieć możliwość widzenia mnie na moim kanale oraz możliwość wchodzenia na niego. Czy jest to możliwe? Z góry dziękuję :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest ranga "Podglądacz", która w sumie ma to wszystko co opisałeś. Mają ją wybrani przez Michasia, więc nie wiem czy zrobić osobno taka rangę czy jakoś się dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


da rade takie cos zrobic i nie bedzie z tym żadnego problemu :) postaram sie dzis to zrobić i dobrać odpowiednie uprawnienia :) lecz problem bedzie z grafiką. Masz jakieś pomysły co do szaty graficznej? :)

 

 

@@Missia słusznie zauważyła ze jest już "Podgladacz" wiec wystarczy to tylko dogadac na ts :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@Master totalnie jest mi to obojętne, nie musi mieć kompletnie żadnej grafiki. A jeśli chcesz to wybierz co Ci się spodoba :)

 

 

 

@@Missia Ranga podglądacz nie daje możliwości wchodzenia na mój kanał.

 

 

 

mimo wszystko chciałbym taką własną rangę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak wiec na prośbę Administratora utworzyłem range "Przyjaciel Consca", dodałem jej uprawnienia pozwalające jej wchodzić na Twój kanał ( Consecuente tu bywa ) oraz zablokowałem Moderatorom i Super Moderatorowi możliwość jej nadawania, tak jak w przypadku grupy "Podglądacz".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...