Skocz do zawartości
~B3LsU~

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie ~B3Lsu~

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ~B3LsU~

Wiek: 21

Doświadczenie (w byciu adminem): Nie jest zbyt spore, ale wszystkiego da się nauczyć.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/10

Staż w CS-sie: około 10 lat... w tym 4 steam

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Chciałbym pomóc. Często jestem w nocy, a cziterów w tym czasie jest spora ilość,  ostatnio zauważyłem, że w nocy adminów na serwerze po prostu nie ma, oprócz @Danke:*, , która na prawdę przebywa dużo na spekcie mniej w grze ^^ Chciałbym troszkę pomóc serwerowi jak i dla niej....

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie to bywa, ale 3 godzinki to takie minimum....na steam jestem praktycznie cały czas online.

Kontakt: Forum/steam

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/~B3LsU~/80.72.43.106:27032/

 

 

@Edit

 

Happy dzięki :P

Spliff z tego co pamiętam gramy o różnych godzinach - ja twój nick kojarzę

Livio Ciebie to akurat sporo razy spotykałem

Richard - spoko, nie ma problemu, ale "podlizywanie" mogłeś sobie darować:)

 

Danke masakra... :P - już ci to pisałem...jesteś wariatką, ślicznie Dziękuję

Exo ykhmmm miło mi jestem Szymon ;p

Triker dziękuję za szanse 

Heaven też dzięki ;)

Pawollo wazelina xD cały czas się śmieje :) masakra

Smerfetka dziękuję ale....

Ganja dzięki dzięki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ooooo ten BOT!

 

plus steam , wiek, minus lekki znajomosc amx ale to kwestia nauki i trudno nie jest bo wszystko w menu jest :)

 

dodatkowym atutem duzo przegrane masz :) 

 

 

 

ja jestem na duze tak :) sznase mozna dac ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hyyymm, dzisiaj jedynie zauważyłem, i bez rewelacji. Jak dla mnie za wczesnie. na dzien dzisiejszy na nie, adminow i tak jest sporo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widuje na serwerze ale nie wyróżniasz się niczym specjalnym wśród graczy , nie zgłaszasz nic na U@ bynajmniej mi . Brak doświadczenia w adminowaniu i nie lubię jak ktoś się podlizuję żeby tylko otrzymać głos na tak ;)

 

 

 

Poza tym tak jak napisał Spliff jest nas dosyć dużo i za wcześnie na podanie . Dlatego też jestem na NIE .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

hyyymm, dzisiaj jedynie zauważyłem, i bez rewelacji. Jak dla mnie za wczesnie. na dzien dzisiejszy na nie, adminow i tak jest sporo

 

 

@~B3LsU~ gra więcej w nocy niż w dzień, dlatego go nie widujesz.

 

 

 

 

 

 

Widuje na serwerze ale nie wyróżniasz się niczym specjalnym wśród graczy , nie zgłaszasz nic na U@ bynajmniej mi . Brak doświadczenia w adminowaniu i nie lubię jak ktoś się podlizuję żeby tylko otrzymać głos na tak ;)

 

 

 

Poza tym tak jak napisał Spliff jest nas dosyć dużo i za wcześnie na podanie . Dlatego też jestem na NIE .

 

 

Nie wiem gdzie widzisz podlizywanie się, ale cóż - Ty zawsze jesteś na wszystko sceptycznie nastawiony  :D.

 

Drugą kwestią jest (jak piszesz) "brak doświadczenia w adminowaniu". Tylko pytanie - co w tym złego? Przynajmniej napisał szczerze, a uważam, że każdy zasługuje na szanse. Zresztą wszystkiego da się nauczyć, a tym bardziej, że adminowanie to baaaaaaardzo prosta sprawa.

 

 

 

 

 

Jeśli chodzi o moją osobę...

 

Widywany na serwerze, w szczególności nocami. Niby adminów jest pod dostatkiem (jak sami piszecie), ale i tak ich nie ma. Niedawno kilka razy (mowa tutaj o DNIU) miałam zgłoszenie na steam od różnych znajomych - "wejdź na serwer, bo odpał". Adminów oczywiście wtedy było BRAK na serwerze (niby ich tak dużo?), a powiedzmy sobie wszyscy szczerze, że dziennie nie powinno mieć to nawet miejsca skoro ponoć jest ich tak sporo... Każdy admin jest najczęściej po południu lub wieczorem. A gdzie admini w nocy, żeby ogarnąć serwer? A gdzie rano?

 

 

 

Kolejna sprawa:

 

@~B3LsU~ to gracz, który gra nocami. Wiem o tym doskonale, bo sama jestem często w nocy i po prostu przydałby mi się ktoś taki jak @~B3LsU~ do pomocy/ogarnięcia serwera. Zgłasza mi w nocy na steam o cziterach, sam nawet wejdzie na specta i zobaczy (pomoże nawet jako zwykły gracz), bo wie, że mam dużo zgłoszeń.

 

Serwer potrzebuje NOCNEGO ADMINA

, a @~B3LsU~ by właśnie takowym był, dlatego dałabym mu szansę!

 

 

 

 

 

Podsumowywując podanie:

 

+ steam

 

+ aktywność bardzo duża (co pokazuje GT, 17 godzin w ciągu tygodnia...).

 

+ wiek

 

+ kultura na wysokim poziomie. Nigdy nie widziałam, by zdarzyło mu się chociaż raz przeklnąć (jak nie jednemu adminowi).

 

+/- doświadczenie, ale tak jak wspomniałam wcześniej - każdy zasługuje na szansę i wszystkiego da się nauczyć, a ja na spokojnie mogę pomóc ogarnąć koledze komendy :-).

 

 

 

JESTEM NA TAK!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tez jestem na nie, nas jest za duzo. Ja go moze z raz na oczy widzialem, nie znam Cie daj sie troche poznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm mówicie, że jest was za dużo? Osobiście grając cały dzień widzę tylko "garstkę" adminów, szczerze powiedziawszy adminów mogę policzyć na palcach u jednej ręki, skoro jest was za dużo to gdzie reszta ja się pytam? Może nie mam przegrane jak inni, lecz teraz jestem często na serwerze i nie wydaję mi się, że jest was za dużo....

 

 

 

Co do podania jestem na TAK.

 

Dajmy chłopakowi szanse wykazania się, jest aktywny, kulturalny i coś tam gra xD:)

 

 

 

Jestem za przyznaniem Ci Admina.

 

 

 

 

 

 

 

Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem nie znam, aczkolwiek skoro ma być nocnym adminem, a takowy by się przydał, więc jestem na tak. Mała uwaga- z wazeliną łatwiej wejdziesz :V

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


widzialam masz wymagania spelnione wiec ode mnie masz TAK

 

 

 

+wiek

 

+staz

 

+amx

 

+aktywnosc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widoczny jesteś na serwerze co sam to potwierdzę, godziny masz, steam również, masz oko do cziterów, wiek na + a amx raz dwa się nauczysz wszystko masz dosłownie w amxmodmenu. To jako początkującego admina starcz. Jest tylko jeden minus jaki można się doczepic brak postów na forum.  Masz u mnie tak . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...