Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Z waszej strony to chamsko trochę :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę ponieważ mam jedno pytanie.... Powiedzcie mi dlaczego zabraliście mi @ ? Rozumiem zabranie zabraniem ale żeby nawet o tym nie poinformować.... Szczyt. Brak wam odwagi czy co ? Proszę teraz o wyjaśnie mi tego dlaczego mi go odebraliście. Nie mam zamiaru spinać czy coś tylko chce wiedzieć dlaczego go straciłem i to w dodatku bez żadnego poinformowani.... Czekam na odpowiedz tu lub na steam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://multi-head.pl/topic/54883-utrata-rangi/

 

 

 

Admina straciłeś za prace na rzecz innej sieci  a my tego nie tolerujemy działanie na dwa fronty to nie u nas . Życzymy dalszych sukcesów ale już nie tu . Pozdrawiam

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

Wmawiaj tak sobie konfidentem żadnym nie jestem po prostu dbam o dobro serwera  :) Nie zasługujesz na miano bycia adminem na tak porządnej sieci , dwulicowym ludziom mówimy nie . Lubię serwer dd2#2 i będę go bronił przed takimi jak ty , ja jestem konkrety i szczery ni podoba się to wielu osobą ale guzik mnie to obchodzi będę robił swoje i jeżeli będzie trzeba to skargę złożę bo nie pozwolę na to aby takie osoby jak ty miały tutaj admina . Mówiłem Tobie że ze mną warto w zgodzie żyć okazałeś się sprzedajną s**** więc dla takich osobników ja ty miejsca tutaj nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

http://multi-head.pl/topic/54883-utrata-rangi/

 

 

 

Admina straciłeś za prace na rzecz innej sieci  a my tego nie tolerujemy działanie na dwa fronty to nie u nas . Życzymy dalszych sukcesów ale już nie tu . Pozdrawiam

 

 

A ktoś prosił Cię o wypowiedz ??? A mówili mi żebym na Ciebie uważał no i jednak.... Jak ja nie nienawidzę konfidencji.... Ale mniejsza bądz tam dalej rudy i szukaj sobie kolegów. KOSA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nigdy nie rozumiałem tej polityki. Skoro admin wypełnia należycie swoje obowiązki na serwerze, dlaczego nie może adminować na innych sieciach? Na dobrą sprawę to admin pomaga w pilnowaniu porządku na serwerze. Nie jest też to żadna wyższa ranga. Nie widziałem wcześniej żadnej skargi na kolegę, więc musiał ogarniać temat.

 

 

 

Richard, piszesz o sprzedawaniu się i obrażasz, bo ktoś adminuje na innym serwerze? Szanujmy się. Nie zapominajmy, że to jest tylko gra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jakis żart, gdy kolega wypełnia swoje obowiązki to co ma do tego czy gra albo nawet ma admina na innym serwie.

 

To że robie zakupy w biedronce znaczy że nie mogę też w lidlu? Wolny kraj, głupi tok myślenia...to jest tylko gra! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


RICHARD SMIECH NA SALI Z CIEBIE TYPIE, PIERW OGARNIJ MOZG , POTEM MOZE POSTRZELAJ COS W TA GRE LEPIEJ, A NA KONCU ZAJMIJ SIE MOZE OGARNIECIEM JAKIEGOS FORUM ?

 

 

 

btw  : // Ja tez STRACILEM @ , i nie mam pojecia za co!? BO GRAM NA INNEJ SIECI ? WOW :o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopak z kompleksami... Weź zmień chłopczyku piaskownice bo widać że tam Cię zdrowo zbeszcześcili... Jak widzisz nikomu to nie przeszkadza że pomagam komuś innemu. Powiedz mi czy reklamowałem inny serw na DD2 ?? NIE !!! To o co Ci chodzi?? Chyba jedynie za przeproszeniem żal Ci dupe sciska że ktoś ma lepiej niż Ty. Z tego co słyszałem to dwuliccowy jesteś Ty i sam się o tym przekonałem... Nie jedna osoba mi mówiła o tym że wszystko ok jak z nia gadasz, a jak coś zrobi nie tak to już lecisz i nadajesz... Chłopczyku z takim nastawieniem to ty daleko nie zajdziesz. Usiądz proszę sobie na spokojnie i przemyśl swoje zachowani, bo uwierz mi sam sobie narobisz problemów. Tyle w temacie. Doklej sobie DUŻEGO + za to że udało Ci się nas uwalić... Ale poczekaj odwdzięczymy się :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Chłopak z kompleksami... Weź zmień chłopczyku piaskownice bo widać że tam Cię zdrowo zbeszcześcili... Jak widzisz nikomu to nie przeszkadza że pomagam komuś innemu. Powiedz mi czy reklamowałem inny serw na DD2 ?? NIE !!! To o co Ci chodzi?? Chyba jedynie za przeproszeniem żal Ci dupe sciska że ktoś ma lepiej niż Ty. Z tego co słyszałem to dwuliccowy jesteś Ty i sam się o tym przekonałem... Nie jedna osoba mi mówiła o tym że wszystko ok jak z nia gadasz, a jak coś zrobi nie tak to już lecisz i nadajesz... Chłopczyku z takim nastawieniem to ty daleko nie zajdziesz. Usiądz proszę sobie na spokojnie i przemyśl swoje zachowani, bo uwierz mi sam sobie narobisz problemów. Tyle w temacie. Doklej sobie DUŻEGO + za to że udało Ci się nas uwalić... Ale poczekaj odwdzięczymy się :*

 

 

Podpisuję się również pod tym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

RICHARD SMIECH NA SALI Z CIEBIE TYPIE, PIERW OGARNIJ MOZG , POTEM MOZE POSTRZELAJ COS W TA GRE LEPIEJ, A NA KONCU ZAJMIJ SIE MOZE OGARNIECIEM JAKIEGOS FORUM ?

 

 

 

btw  : // Ja tez STRACILEM @ , i nie mam pojecia za co!? BO GRAM NA INNEJ SIECI ? WOW :o

 

 

Nazbierały Ci się 3 ostrzeżenia więc admina straciłeś ostatnie ostrzeżenie otrzymałeś za wulgarny powód bana zauważył to More7 i za to ty straciłeś admina .

 

 

 

 

 

 

Chłopak z kompleksami... Weź zmień chłopczyku piaskownice bo widać że tam Cię zdrowo zbeszcześcili... Jak widzisz nikomu to nie przeszkadza że pomagam komuś innemu. Powiedz mi czy reklamowałem inny serw na DD2 ?? NIE !!! To o co Ci chodzi?? Chyba jedynie za przeproszeniem żal Ci dupe sciska że ktoś ma lepiej niż Ty. Z tego co słyszałem to dwuliccowy jesteś Ty i sam się o tym przekonałem... Nie jedna osoba mi mówiła o tym że wszystko ok jak z nia gadasz, a jak coś zrobi nie tak to już lecisz i nadajesz... Chłopczyku z takim nastawieniem to ty daleko nie zajdziesz. Usiądz proszę sobie na spokojnie i przemyśl swoje zachowani, bo uwierz mi sam sobie narobisz problemów. Tyle w temacie. Doklej sobie DUŻEGO + za to że udało Ci się nas uwalić... Ale poczekaj odwdzięczymy się :*

 

 

Sami się wkopaliście fanatic sam sobie ostrzeżenia uzbierał bez mojej pomocy, ja dwulicowy nie jestem na początku jak pisaliśmy na steam pisałem Tobie , że ze mną lepiej w zgodzie żyć gdybyś grzeczniej się na steam zachowywał podczas rozmowy przed utratą admina może by i było wszystko ok a że zachowałeś się jak dzieciak zaczynałeś wyzywać więc nie było innego wyjścia, już po odebraniu Tobie admina przez Malu pojawił się na steam Strajk który również odebrać CI admina chciał ale uprzedził go Malu tak samo jak i Opiekun Sieci zaakceptował utratę rangi . Rozumie pomoc wejść od czasu do czasu ale przebywać praktycznie dzień w dzień po kilka godzin tam a nas mając gdzieś to sory . Nawet była sytuacja gdzie Yoda Cię zabił powiedziałeś pi*** tą grę i poszedłeś tam więc chyba coś jest nie halo z Tobą . Ja się nie przejmuję opinią w wirtualnym świecie ludzie zawsze będą gadać na kogoś aby tylko mu wyrobić jak najgorszą opinię bo jemu idzie lepiej i coś na sieci znaczy , jeżeli słuchasz ludzi to znaczy że nie masz własnego rozumu . A ty Shadow,fanatic oraz guciu jesteście siebie warci cała trójka za grosz kultury do adminów oraz graczy na serwerze nie ma . Shadow brak kultury pokazałeś również na SB wczoraj przy kilku osobach i tym samym pokazałeś całego siebie więc raczej nie mamy o czym już rozmawiać . Tym postem kończę z wami wszelką wymianę zdań i liczę na to że M@ zamknie ten jak najszybciej . Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nazbierały Ci się 3 ostrzeżenia więc admina straciłeś ostatnie ostrzeżenie otrzymałeś za wulgarny powód bana zauważył to More7 i za to ty straciłeś admina .

 

 

 

 

 

Sami się wkopaliście fanatic sam sobie ostrzeżenia uzbierał bez mojej pomocy, ja dwulicowy nie jestem na początku jak pisaliśmy na steam pisałem Tobie , że ze mną lepiej w zgodzie żyć gdybyś grzeczniej się na steam zachowywał podczas rozmowy przed utratą admina może by i było wszystko ok a że zachowałeś się jak dzieciak zaczynałeś wyzywać więc nie było innego wyjścia, już po odebraniu Tobie admina przez Malu pojawił się na steam Strajk który również odebrać CI admina chciał ale uprzedził go Malu tak samo jak i Opiekun Sieci zaakceptował utratę rangi . Rozumie pomoc wejść od czasu do czasu ale przebywać praktycznie dzień w dzień po kilka godzin tam a nas mając gdzieś to sory . Nawet była sytuacja gdzie Yoda Cię zabił powiedziałeś pi*** tą grę i poszedłeś tam więc chyba coś jest nie halo z Tobą . Ja się nie przejmuję opinią w wirtualnym świecie ludzie zawsze będą gadać na kogoś aby tylko mu wyrobić jak najgorszą opinię bo jemu idzie lepiej i coś na sieci znaczy , jeżeli słuchasz ludzi to znaczy że nie masz własnego rozumu . A ty Shadow,fanatic oraz guciu jesteście siebie warci cała trójka za grosz kultury do adminów oraz graczy na serwerze nie ma . Shadow brak kultury pokazałeś również na SB wczoraj przy kilku osobach i tym samym pokazałeś całego siebie więc raczej nie mamy o czym już rozmawiać . Tym postem kończę z wami wszelką wymianę zdań i liczę na to że M@ zamknie ten jak najszybciej . Pozdrawiam

 

 

Mam na Ciebie wylane nie będę trzymał się z takim typem człowieka jak TY! Straszyć to Ty sobie możesz dzieci w przedszkolu... A co do rozmowy na steam'ie to Ci napisałem prawdę... I widocznie Cie to zabolało i musiałeś odreagować . Druga sprawa... Coś słyszałeś ale nie do końca... Powiedziałem owszem że pier***e tą gre wyszedłem i wróciłem, ale w sumie co ja Ci się będę tłumaczył ? Kim Ty w ogóle jesteś żebym Ci się tłumaczył... Co do Twojej opinii w wirtualnym świecie- Jest ona niezbyt ciekawa... Nie jedna osoba mi mówiła jaki jest z Ciebie .... ( nie będę powtarzał ) i że trzeba na Ciebie uważać... No i się nie mylili, a nie zdziwiłbym się jakbiś w realnym swiecie też taki był ( sorry ale to widać po tym jak sie zachowujesz ). A co do nas to owszem masz problem bo powiedzieliśmy prawdę która Cię zabolała i spłakałeś... Cóż bywa >. No kiedyś na pewno zamknie żeby Ci już nie robić przykrości tym że ludzie Ci prawdę mówią... Po prostu powiedziałem co myslę jest wolność słowa, a konfidentami i dupolizami się brzydze ( Wybaczcie mi wyrażenie ale nie wiem jak to inaczej nazwać). szkoda że nie bedziesz się już odzywał chętnie bym jeszcze popisał. Postąpiłeś też jak tchórz wywalając mnie od razu po tym ze znajomych a uwierz że bym Ci powiedział jeszcze gorszą prawdę na priv... NIE POZDRAWIAM !!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Shadow piszesz ze nie będziesz tego komentować a dalej to robisz :) wiec dla mnie to ty się zachowujesz jak dziecko i udajesz takiego poszkodowanego ha ha ha. Tez nie pozdrawiam Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest jakiś rozsądny moderator który potrafi zamknąć ten bezsensowany  temat ? Czy tylko reagujecie jak trzeba wlepic ostrzeżenie za wypowiedz w nie swoim temacie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...