Skocz do zawartości
~MiyaGu*

hasło

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Dawno temu  zmieniał mi hasło bo grała podszywka i teraz mam takie pytanko jak i do graczy i jak do opiekunów @EvO@HaZarD974 

 

DO GRACZY: czy jak wchodzicie na serwer to musicie wpisywać hasło od nowa czy macie zapamiętane i z automatu was loguje?

 

DO OPIEKUNÓW: Czy można to jakoś usunąć te sprawdzanie hasła bo to trochę utrudnia grę i żeby z automatu było zapamiętywane hasło na dany nick bo trochę to czasu zajmuje wpisanie hasła i to dwa razy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdź czy nie masz ustawionego config.cfg we właściwościach "tylko do odczytu".

 

 

 

Jeżeli tak, to sprawdź czy nie masz za dużo razy wpisanego "setinfo_ pw" w configu, usuń to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podczas wchodzenia na serwer plugin sprawdza czy twoje IP nie uległo zmianie, gdy sie nie zmieniło loguje Cie na twoje konto.

 

Gdy IP sie zmieniło, musisz od nowa wpisać hasło.

 

Co do usunięcia hasła, nie ma opcji potem będą problemy ze Cie okradli, itd itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Sprawdź czy nie masz ustawionego config.cfg we właściwościach "tylko do odczytu".

 

 

 

Jeżeli tak, to sprawdź czy nie masz za dużo razy wpisanego "setinfo_ pw" w configu, usuń to.

 

 

tak robiłam.usunęłam nadmiar "setinfo_pw" i nadal muszę wpisywać 2x hasło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...