Skocz do zawartości
leseiD

uwaga nr 2 czyli przemyślenia przy piwku

Rekomendowane odpowiedzi

1. plugin na reklame - w skrócie do dupy. Pisze bez przerwy protector ale to ciul. Spróbujcie napisać na jakiej rozdziałce gracie xD np: 1680x1050 xD i kick . Powiecie co to kick, plum i po problemie. No niby tak ale spróbujcie wbić na pełen serwer z powrotem. Masakra!!!!!!!! A co najlepsze ? Że reklame na spacji i tak napiszecie i bana nie wyłapiecie lol. Moim zdaniem plugin do odstrzału.

 

 

 

2. plugin mute - do poprawki. Nie wiem czy to zamierzone , ale szczerze wątpię bo gdzie sens gdzie logika w połowicznym działaniu pluginu ? Dlaczego połowicznym ? Gdy nadużywa mikro ktos w Twoim teamie możesz wpisać mute , wybrać delikwenta z listy i cieszysz się ciszą i spokojem. Pojawia się jednak problem gdy delikwent znajduje się w przeciwnym teamie. Więc pytam się jeszcze raz , gdzie sens ,gdzie logika ?

 

 

 

3. Plugin wymuszający interp - fajnie że jest, szkoda że tylko na zrespieniu więc nawet bind pod F1 załatwia sprawę. Ale co tam bind, serwer nie wyrabia tych ustawień a to już jest najlepsze. Net_graph 1 świruje jak dziki. Dopiero updaterate na 30 kasuje straty ms i choke. Choć przy tym interp przeliczany jest na 0.033. Więc znów się pytam gdzie tu sens gdzie logika ? Skoro serwer ustawiony jest na 30 to po co wymuszac graczom 101 ? Serwer cały czas pinguje i laguje po co w ogóle wymuszac graczom 101 jak można by np 50/100 , 40/80 ? Przecież nie chodzi tyle o interp sam w sobie a aby każdy mial równy;) 0.01 - 0.05 jest przecież dopuszczalny. Acha - ciekawi mnei kiedy admini wpadną na to że gracze z pingiem 20-35 mający klatki i lagi bawią się zbytnio ratami i ograniczają np cl_cmdrate co świadczyłoby np o oszukiwaniu pluginu ex_interp :>???? 

 

Teksty w stylu gdzie masz ciało was nie denerwują ? ? ? Ile można zrzucić na trzęsące się ręce , pijaństwo, zeza , głodną myszkę ???

 

 

 

4. fleshe i he .... - dobrobyt tu straszny. Każdy może mieć po 2 , a ja się pytam po co ? O ile u vipa to jakoś można zrozumieć o tyle u zwykłego zjadacza kulek już jakoś nie bardzo. Ponownie namawiam na właczenie net_graph 1 i spojrzenie na niego gdy każdy walnie po 2 he xD Ubaw po pachy.

 

 

 

5. Plugin wyrzucający pingowiczów - o ile w ogóle jest to kolejna rzecz o kant dupy rozbić bo pingowcy po 120 -400 biegają jak chcą. Może źle się wyraziłem , nie tyle biegają co skaczą ; raz są na BSA a już za chwile w piachu xD O amx_bans nie wspomne. Te same nicki po 20 x dziennie z powodem ping/klatki/lagi na 5 minut lol. Kto jest w stanie kupić nowy komputer, skołować nową umowę na neta i zrezygnować ze starej płacąc karę w 5 minut :>? Cuda się zdażały ale ponad 2000 lat temu - podobno.

 

 

 

6. Cele mapy - kolejny ubaw po pachy; tt jak z respa nei wyjdzie ban/kick. Może to i spoko gdyby CT nie biegnące do paki także dostawało ban/kick co jest co najmniej rzadkie. A wystarczyłoby wgrać plugin który zabija członków przegranego teamu. Mała rzecz a cieszy bo przecież wykonując cele i tak bym ugrał albo padł ( zabity przez cover lub pakę ) Konsekwencja ta sama - przegrany team pada więc plugin może by spowodował szybsze ruchy do paki a na pewno przeciwna drużyna widząc że padłem od pluginu nie krzyczałaby na mnie od &*$%*&!()$)$)!$@, no może połowa by nie krzyczała :P

 

Temat w sumie można by rozszerzyć. DLaczego jako TT mam mieć bana za respa gdy mam awp a to najlepsza miejscówka dla niej ? Przykład: moj ziom ma pake leci BB i udaje mu sie splantować. Ja mam awp stoje resp patrze srodek:

 

a) liczę B ułatwiam mu zadanie

 

B) gdy paka już leży to bije środek , bije trupa, bije kwadrat, zielone i anarchie. Chronię go z każdej możliwej strony. 

 

Moim zdaniem Cele powinny dotyczyć momentu do podlożenia paki. Leży paka - cele / resp powinno automatycznie dotyczyć CT

 

 

 

7. Bład kupna :

 

zarówno w przerwie pomiedzy mapami, jak i przez jakąs głupote sklejenia przejsciowych graczy na respie znika bind f1. Ponoć gdy kupuje na vipie który na mnie wlazł aczkolwiek gdy w trakcie restartu mapy naduszę f1 także znika mi bind na f1, Jedyny ratunek restart a więc znowu co najmniej 1 piwko aby wbić.

 

 

 

8, no coś się znajdzie ale teraz to już chyba ide coś pograć :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 - zostaje czemu ? dzieki pluginowi nie ma tyle reklam (wieksząść czitowało w gratisie ) 

 

 

 

2-mute pomaga w przeciwnej to wiadomo nie żyjesz nie musisz sluchac wazne ze w czasie gry w tym samym team nie słychać gracza . 

 

 

 

3- pinguje laguje nie przyczyna pluginu a dossów 

 

 

 

4-2 he ma zostać a czemu ? uatrakcyjnia serwer 

 

 

 

5-nie ma pluginu na ping z czego mi wiadomo więc skąd ten pomysł ? 

 

 

 

6- i tak jest , tylko nie raz postawi się namiot - jest poniżej minuty nie ma podłożonej paki . To w tym momencie nie wykonujesz celu . Chyba że w ciągu minuty podłoży pake wtedy zawsze jest na CT - zawsze tak było i admini z tym nie mają problemu bo to świetna ekipa .

 

 

 

7-nie mam problemu i nikt nie miał jestes 1 co ma z czymś takim 

 

 

 

pozdrawiam 

 

 

 

Ładnie i na temat ale opisałem pkt. co według mnie nie są dobrym kierunkiem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


happy dzieki za reakcję :)

 

aby nie było lubię wasz /nasz serwer i tylko tutaj gram ale:

 

 

 

1. w gametrack można sprawdzić ilę H mam przegranych w tym czasie między innymi czarna ( opiekun serwera) ma wpisy protector a raklamiarze działają. Pytanie czy te bany nie dotycza takich małych ptysi jak ja? ( wypowiedz 1wszy post)

 

2. wejdz na serwa i posłuchaj jak kilku graczy ( nie wymienie z nicku) spiewają przyśpiewki kościelne ( w stylu przybądź boże a nasz panie czy kolendy ) , Gram na słuchawkach, słuchać nei muszę ale w tym celu muszę wyjść ( po piwko do lodówki) a jak wróce okazuje się ban za afk - ( przypominam wbita kolejne piwko razem 2 piwka = 9 zł jak ktos pije corone = vip = przedłuzenie serva na vipie )

 

3. antydossy istneiją, policja cybernetyczna też ( tak wiem jak to brzmi sam mam łacha) istnieje i działa jak się do niej zwrócić ( tzn na zwykłą policję oni przekierują temat ;niestety potwierdzone w praktye ale dostaje się % odszkodowania), to tak apro pos Twojej wypowiedzi (co nei zmienia faktu że przy 30 updaterate serwer chodzi jak zyleta). Acha na ustawieniach waszych 101,101, 20000 ale przy fps 350 też serwer chodzi tyle że cierpi xD A fps nei wymuszacie, a na 500 fps  smiga aż miło choć lagi ( zerwania ) nie przeskocze ;/ ( choć z famasa przy full auto słychać prawie jak krowę xD )

 

4. uatrakcyjnia ? ( to naprawdę nie będzie złosliwa uwaga) poczytaj WIedzmina Sapkowskiego ja zacytuję " mniejsze zło" ( lagi od chałasu vs 2 he bez vip , gdzie bez vip mało kogo stać na 2 he )

 

5. Jak nie ma to się przyda bo mi się nudzi pisac na u@ laguje/[inguje przy czym fakt jak jak pisze ze laguje/klatkuje gracz a on ma powiedzmy 23 pingu to bana łapie dopiero jak zabije admina xD Troszku żenujące. A skąd pomysł o zabawie z cl_cmdrate ? Bo testowałemu was. Bind na tabulator. ( testy pomiędzy 22-28 lutym tego roku tj 2016) 

 

6. Tutaj się z Tobą zgodzę ale w 1/3:

 

a) nie ma podłozonej paki = spoko moje brawa szkoda że jak jest paka podłozona a admin ginie to koleś z awp łapie bana, tak samo jak jest na zielonych choć wg wzory Czarnej zielone to nie resp, ani kwadrat to nei resp;)

 

b) na gametracker mam przegrane jakies 200h ( +/-) i może w tym czasie wyleciało 3 ct ( 3 ct równa się mapka nie liczba osob/graczy, na plus dla adminów swiadczy fakt że adminów nie ma 24h na dobę co rozumiem i nie neguję, ja mam l4 ;))

 

c) rozwijaąc punkt b) adminów nie ma 24h na dobe ( pozdrawiam małą, badka , osamę , małego , czarną , kaina - kolejność zamierzona wg aktywności w moich godzinach gry) dlatego takowy plugin by się przydał np w miejsce tego od reklamy [tak wiem upierdliwy jestem , co zrobisz - realista( również testowane w praktyce - kilka swoich serwerów j@, u@ itd )] 

 

7 oj ma oj ma min admin tego serwera Osama Bin Laden [ przepraszam nicku forumowego nie znam - Pozdrawiam - jeden z nielicznych adminów co dzieli i rządzi po równo - nie patrzy vip , kolega itd jest powód ( ping/klatki/lagi/brak celów ) leci i papaptki] sam na to swego czasu zwrócił uwagę

 

 

 

ps hmmmmmm uwagi uwagami ale prośba minimum 1 plugin na mute na oba teamy. 1 cvar dla was a dużo ulgi dla nas. Opcja playlist i mute nie wchodzi w rachubę bo po fakcie zmutowane połowa serwa;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odniosę się do tylko do punktu czwartego.

 

Jak te 2 he uatrakcyjniają serwer to proszę mi powiedzieć w czym. W tym, że przez 50 sekund rundy leci stado granatów?Nic kompletnie nie słychać. Moje 3/4 śmierci jest z granata co jest śmiesznie kompletnie, nikt na tym serwerze nie zabija mnie skillowo tylko granatami ,a już zwłaszcza jak jestem po stronie atakującej. Jak dla mnie Vip powinien mieć tylko 2he. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozwiąże tylko do 1 i 4 pkt.

 

 

1- widze odwołania i nie widziałem od sporego czasu aby bylo duzo odwołań spowodowanych bananem przypadkowym za reklamę .

 

 

2-zgodzę się

 

 

4- nigdzie na serwach nie ma 2 HE jak kiedyś była o tym rozmowa kto chce 1 HE niech idzie na ffa , to nie ffa przez co plugin zostaje i na pewno nie zostanie usunięty.

 

 

Podążać za każdym wiadomo adminów nie ma 24 godziny . Wiadmo istnieje demko czy nagrane własne czy hltv gdzie danna osobę można zgłosić. Idąc tokiem na serwis mam przegrane ponad 500 godzin i także widze momentami problem. Jak to się mówi "każdy powinien być równy" i nie tylko on Ale wiekszasc adminów jest równych. Choc za cele tego nie widać :P

 

 

Mówiąc poważnie z /mute tez sie zgodzę kwestia do gadania. Z resztą niestety nie bo dzięki niektórymi pluginami serwer ma dużo ciągle graczy.

 

 

@@Kjaerbye pamiętaj gracze równi są traktowani po to dwa he i pamiętaj że niektórzy będą płakać ze vip ma "dwa he" , sam dostaje ale cuz.. Jakoś trzeba unikać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmmm 

 

vip powinien czuć się wyróżniony , dopieszczony, że tak powiem jak każdy klient. Każda jego wyjątkowość jest in plus, choć faktycznie z punktu widzenia Kyerbego też mnie bolą HE choć przede wszystkim "płynność" serwa. Cóż warto było wspomnieć aby coś ugrać , może a nóż coś się zmienni ;) Wspomnę tylko delikatnie że ffa nie ma celów :P a tu są więc jedno odstępstwo od normy już mamy ;) Z drugiej jednak strony cieszę się że to nie cod czy bf2 gdzie do he ida bonusy i skill = 1:1 xD

 

Tak czy siak all mute on to dla mnie minimum, plugin kill all loss team też mile widziany

 

cvar na interp , lub plugin kickający osoby z updaterate i cmdrate innymi niz wymusza serwer mile widziany, albo jak na mixach niech na seyu pisze choc z drugiej strony widze już tą spinkę xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmm

 

 

 

Określając vip jednak jest wyrozniony dodatkowe hp przy zabiciu + bronie są wystarczającym wyróznieniem jednak . Te 2 He wiadomo nie jesteś , nie jesteśmy bo sam nie lubię wbiegając np. na gale nagle dostać armatę granatów z czego człowieka tracą nerwy . Wiadomo że ffa to ffa nie ma celów nie ma nic . Dobra każdy ma każdą opinię , z racji napewno by trzebało dac   /mute na oby dwa team czyli jak się zmutuje nie słychać i tu i tu . Na say jednak odpada bo bedzię mała spinka.

 

 

 

Dobra ja wniosłem co miałem wnieść do tematu , @@leseiD też teraz czekamy na opinię kogoś z góry .

 

 

 

najważniejsze /mute (z tym się zgodze ) bo nie raz sam mutuje gracza bo śpiewa , gada ciagle po prostu krótko utrudnia grze .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko inne oprócz propozycji nr.2 jest błędne, plugi,y te zaśmiecą serwer, a z tym mute to,na serio coś nie tak jest :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

plugin na reklame - w skrócie do dupy. Pisze bez przerwy protector

To nie ten plugin. Za protectora są odpowiedzialne pluginy, które szukają aliasów/zakazanych komend w cfg gracza :) I one zostaną, bo to, że pisze protector nikomu nie szkodzi, natomiast skutecznie banuje NSów, którzy próbują nacudowanymi cfg pokazać swojego "skilla".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Zostaje

 

2. Każdy plugin na mute tak działa -.- Nie pasuje to Esc -> Player List -> Wybierasz i Mute In-game

 

3. Śmieszne... Jakby nie wymuszał i nie był sprawdzany to co? Zróbmy taki co wymusi co sekunde i zapie....li cały serwer, bo te lagi które masz to mało...

 

4.Super, wszyscy na raz rzucaja po  2he, no i co jeszcze? Zawsze tak było i nasza sieć z tego słynie...

 

5. Człowieku to jak  jest wszedzie! Czego Ty wymagasz? Co permy mamy im dać? Nie każdego stać, więc nie rozumiem Cię...

 

6. Poczytaj regulamin... Nikt kolejnego lagującego gówna nie dogra... Płaczesz o lagi, a chcesz zapychać kolejnymi pierdołami...

 

7. Nigdy się z tym nie spotkałem

 

 

 

 

 

Reasumując, jak pewnie już zauważyłeś serwer jest cały czas pełny... Więc graczom to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, grają tam stali bywalcy i grają oni non stop.

 

Co to znaczy? Wszystkie płacze odrzucam i zamykam.

 

Dobranoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...